Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék átszínezni egy...

Szeretnék átszínezni egy fehér hátizsákot, sötétkékre. Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék magamnak egy sötétkék iskolatáskát, de hiába kerestem már nagyon sok helyen nem találtam olyan alakút és színűt, ami tetszene. Viszont találtam egyet, aminek tetszik az alakja, de fehér(anyaga: vászon). Szerintetek át lehetne festeni sötétkékre? Ha van ötletetek, légyszi írjatok, mert nagyon gyorsan kellene( mindjárt kezdődik az iskola).Előre is köszönöm a válaszokat:))



2012. aug. 27. 09:17
 1/2 anonim válasza:
Persze, van ruhaszínezõ festék! Nemtudom, hol lehet venni, talán ilyen kreatív boltokban! :)
2012. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Atszinezted már valamivel? Ha igen, akkor mivel és sikerült e? Én nekem is ez a szándékom, de én se tudom. Mindenképp írd le mi történt majd.
2012. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!