Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zsugorított Pet palackjaimat...

Zsugorított Pet palackjaimat eddig a Cora Budakalászi áruházában adtam el (színes, vagy fehér, bármely méret,3 Ft/db). Amióta Auchan, eltűnt az átvevő és a Cora központon keresztül sem sikerült kinyomoznom a kilétét. Segítene valakl?

Figyelt kérdés
A guglin nagykereskedelem van,rosszabb és bonyolultabb körülményekkel.

#pet palack #Zsugorított
2012. szept. 5. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én leginkább a szelektívbe dobom ki.

Nálunk nincs se Cora, se Auchan. (Még.) Egy TEsco van a közelben, de 10 db-ért adnak 5 Ft-ot. Nem éri meg egy nagy zsákkal elcipelni odáig 30-40 Ft-ért.

A másik, amiért nem viszem oda, hogy a visszaváltó helység általában tele van mindig büdös csövesekkel, akik talicskaszám viszik oda a szelektívből kiborogatott meg összekukázott palackokat. Egyszer kb másfél órát vártam a bűzben, mocsokban, míg egyesével bedobálták az automatába az összeset.

Azóta megfogadtam, hogy az időm többet ér pár tíz forintnál.

A harmadik dolog, hogy legutóbb mikor vittem az 50 Ft-ról szóló blokkomat a vásárláskor beváltani, odaadtam a pénztárosnak, aki megnézte, végigmértért és fölényeskedve odalöki nekem, hogy "Enniy???". Nem tudom mi köze van hozzá, de inkább megkímélem magamat az ilyen kellemetlenségektől.

2012. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!