Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit használtok hogy illatos...

Mit használtok hogy illatos legyen az egész ház?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ami tartósan megmarad
2012. szept. 9. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
rengeteg babot! néha hagymás rántotta de az nagyon ütős,nem árt ha előtte a szabadban szoktatod a szrvezeted az anyaghoz,mert egyből zárt helyiségben a zsenge szervezetnek fulladást is okozhat! :D
2012. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mi takarítani szoktunk , nem fújkálunk semmit .

ha felmosol annak is jó illata van

mondjuk ha ecettel mosod ki a fürdőkádat annak olyan illata lesz , mintha lencsefőzeléket főznél a kádban , de annak is jól illata van

vagy vannak ezek a ambipur shit-ek , amit bedugol a konnektornál aztán jön az illatság :)

2012. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én utálom a mesterséges illatokat, szellőztetek, minden helyiségben nyitva van az ablak.
2012. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

de ha mindenhol nyitva hagyod vaz abalakokat , akkor a méhek , legyek stb... berepülnek

az nem zavar ?

legalább a függönyt húzd el

nem ?

2012. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
van szúnyoghálónk és nem az összes ablak van nyitva, hanem minden helyiségben egy, amin szúnyogháló van.
2012. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja értem
2012. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,már sokkal okosabb lettem.én imádom a mesterséges illatokat,és szoktam takaritani szellőztetni,de légfrissitő illata nem tart sokáig.
2012. szept. 9. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem két dolog vált be.

Az egyik az "A" betűs cég elektromos készüléke, ami rendszeresen fújkál egyet-egyet. Kb. annyi egy hónapban, ami eddig füstölőre elment.

A másik: marha drágán lehet venni kis bambuszrudakat (mint a hurkapálca), amit illatos olajjal teli üvegbe kell állítani. Csak úgy ontja az illatot!


Télen valamiért jobban esik füstölőt gyújtani, így nyáron túl töménynek találom.


Textilfrissítőt is használok időnként. Függönyre, kárpitra fújva elég sokáig érezhető az illata, esetleg szőnyegre is lehet, ha van a helyiségben. Kellemes "mosott ruha" illat van a szobában. :)


Ami még bevált (elsősorban fürdőben), hogy azonos típusú illatokat használok. Citromos padlómosó/általános lemosó, ablaktisztító, WC-tisztító (ez a kádban és a csapban is használható a vízkőre). Így erősebben érezhető, tovább tart, és olyan friss "takarítás-illat" van a helyiségben. :)

Konyhában citromos mosogató, természetesen. Szekrényeket is le lehet vele törölni, a szobában is.

Nyáron friss, gyümölcsös illatokat szeretek használni, hidegben pedig a meleg, édesebb dolgok kellemesek a lakásban. Szerintem...

2012. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mesterséges illatok nagyon zavaróak. Sokkal jobb a takarítás után tisztaság illata.
2012. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,jó kis tippek:-)
2012. szept. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!