Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Süthető gyurmához mini sütő....

Süthető gyurmához mini sütő. Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Videón, képeken láttam, hogy van aki ilyen mini sütőben süti ki a gyurmát. Nekem is jólenne egy, de nem nagyon találok a neten. Lehet, hogy rossz címszó alatt kerestem vagy rossz helyen. Tud valaki segíteni, hogy mi a neve vagy, hogy hogy keressek rá? Köszönöm!

2012. szept. 18. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen melegszendvics sütőre gondoltál?

[link]

Vagy ilyenre?

[link]

2012. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A süthető gyurmához nem kell külön sütőt venni, mert a háztartási sütőben ki lehet égetni nyugodtan. Rá is van írva a címkére, milyen hőfokon és hány percig kell.


Üdv egy két gyermekes Anyuka.

2012. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Üdv egy két gyermekes Anyuka."

Ezt fontos volt kiírni! Így hitelesebb leszel?

2012. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egy hasznos választ! Azt hiszem a második sütőre gondoltam, de a melegszendvics sütő sem rossz ötlet. :D /Amúgy TUDOM, hogy sütőben is lehet sütni, eddig is így csináltam. De arra gondoltam, hogy néhány apróságnak pocsákolás begyujtani a nagy sütőt.
2012. szept. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!