Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyen cicáknak mi a nevük?...

Ilyen cicáknak mi a nevük? Hol találok a neten ilyen rajzolt fekete cicákat? (lent bővebben. Linkkel együtt)

Figyelt kérdés

Ezek általába hobbi boltokba van h így ülnek,feketék hosszú a farkuk...stb nem tudom az ilyeneket hogy nevezik ?? vannak ilyen szobrok is ahhjj nem tudom így elmagyarázni remélem valaki érti h mit akarok..:S

Http://kepfeltoltes.hu/view/090801/767634482_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg itt van a link


2009. aug. 1. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit tetszik kérdezni?
2009. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Mivan? Gondolkozz amíg kiírod a kérdésed,és fogalmazdd meg értelmesen!!!! Tanulj meg írni és fogalmazni.

naah.

2009. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol talál a neten olyan rajzolt cicákat, aminek a képét belinkelte (az oldal ugyan eltöri a linket, de azért megoldottam), ha jól értem:)

Ezek ha jól látom falimatricák. Sajnos nem tudok segíteni abban, hol találsz még a neten ilyet, de szerintem azokban az üzletekben (vagyis a weboldalaikon) ahol tapétát, falimatricát árulnak (google) lehet, tudnak segíteni. Meg persze, ha valakit éppen ez érdekel és erre jár, lehet hogy ő is:) De ha a google képkeresőjébe beírod, hogy "cat decal" (decal-matrica, levonó) akkor talán találsz.

2009. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha szoborra gondolsz, hosszúfarkú cicák pedig ilyen kis gyűrűtartók, bizsutartók szoktak lenni, hobbiboltokban, lakberendezési boltokban lehet kapni. Legalábbis én ezt ismerem.
2009. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocs az értelmetlen fogalmazásért csak közbe a kislányom itt rinyált azt nem teljesen tudtam figyelni ide-is meg oda-is mindegy rájöttem h mi a nevük.köszönöm...az első kettőnek meg 1000 bocs ha nem értik nem kell válaszolni..:S
2009. aug. 1. 14:59
 6/8 anonim válasza:
Ha már rájöttél, írd meg légyszíves, engem is érdekel!!!
2009. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Nem jó a link. Legalábbis nekem nem nyitja meg.

Megtennéd, hogy belinkeled még egyszer?

2009. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Így jó a link, ha még valakit érdekel. Engem is érdekelt volna, mi az a név, amit megtudott, én válaszoltam neki anno, de a kérdező úgy látszik nem járt erre azóta:)

2009. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!