Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen fűtés megoldást javasol...

Milyen fűtés megoldást javasoltok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sajnos egyedül kell fenntartanom egy 110 nm-es házat, ez egy emeletes ház, én lakom fenn, a testvérem lenn, de nem vagyunk jóban, a házba külön bejárat van. Tavaly fával fűtöttünk (a gázt kikötötték). Ha befűtöm a kazánt, mind a két lakrész fűtve van (egyébként radiátorok vannak.) Testvérem idén beszereltetett egy kandallót, hogy ne kelljen közösködnünk a fával. Ha én veszek fát és befűtök, akkor mind2 lakrész fűtve lesz, de ha ő befűt magának, akkor ugye hozzám nem jön a fűtés. Ha én is csináltatok kandallót, valószínűleg lopkodni fog a fámból. Gondoltam rá, hogy veszek egy siesta kályhát és csak ott fűtök, ahol tartózkodom (fürdő, 1 szoba), de nem tudom mennyire jönne ki gazdaságosan... Elektromos fűtés szóba se jöhet. Tudtok valami megoldást javasolni?
2012. szept. 21. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szieszta nem túl világi megoldás, zárt térben nem szabad alkalmazni.
2012. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 busydo válasza:
Első kör-ketté kell választani a rendszert.
2012. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!