Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csőtörés van nálunk és a...

Csőtörés van nálunk és a falban szivárog, nem látható egyáltalán. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nem vettük észre, csak most a szokásos 8ezer helyett 140 ezres vízszámlát kaptunk. Ahogy utánanéztem, a biztosító csak a kár helyreállítását, vagyis a cső megszerelését fizeti. Mit lehetne tenni ez ügyben? A családunk sajnos nagyon nehéz anyagi helyzetű és így is örülünk, hogy még van mit ennünk mert az alacsony fizetés és lakáshitel miatt teljesen elmegy az egész fizetés és hónapról hónapra élünk. Azt a pénzt, amit "elfogyasztottunk" ki kell fizetni. Mit tehetnék? Van valami mód arra hogy ne kelljen ezt kifizetni?

2012. szept. 21. 15:43
 1/8 Rozsdika válasza:

Szia!

Zárjátok el az összes vízcsapot és nézzétek meg, hogy a vízóra forog-e. Mi itthon rátettünk egy orvosi sztetoszkópot a vízcsőre és úgy hallgattuk végig, hogy merre sziszeg a cső. Azt sajnos ki kell fizetni, max ha nagylelkű a vízmű ad részletlehetőséget, de azt hiszem azt is külön kell igényelni.

2012. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bence_ ***** válasza:

Ez "csak" a víz vagy erre még jön a csatorna díj is?

Menjetek be és beszéljetek velük. Remélem segítőkészek lesznek.

2012. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

eloszor is, talald meg hogy hol szivarog, nekem az udvarba a fo vizvezetek cso szivargot, es egy csomo penzt kellet kifizetni, probalj beszeni veluk, lehet nem kell mindet fizetni(nekem 10% kevesebbet kellet) de akor is szamolhatsz ara hogy jo sok penzed el fog menni.

Ezentul tanulj a dologbol, es idonkent pl. havonta nezd meg a vizorat. irjad h menyit fogyasztasz, es ha latod hogy tobb a megszokotnal, akor keresd h folyik e valahol a viz

2012. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudjuk hogy melyik kör az, végigpróbálgattuk. sajnos úgy tűnik, hogy szét kell verni egy falat holnap.

eddig soha sem tekintettem rá a vízórára, de ezentúl fogok...akkor úgy fest hogy ki kell fizetni mindet.

2012. szept. 22. 17:56
 5/8 anonim válasza:
nekem az a nagy baj par evel ezelot volt, tegnapelot, eszrevettuk hogy a fordoszobaban nedves volt a fal, szet lett szeve es meg lett talalva a baj, ha neked a falban volt es nem vetted eszre hogy nedvesedik? hat ha olyan sok viz folyt el hogy sok penzt kell fizetned, akor annak a viznek el kellet folynia valahol. nem egy ket literol van ott szo...nezd azt te meg megjobban, nehogy mashol legyen a baj mielot szetvered a falat. a falan szerintem kellene hogy latszodjon vmi
2012. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
atol te meny el, es probald megbeszelni hogy kevesebbet fizes, mond el az anyagi situdat, stb, hatha segitenek egy picit
2012. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vido! nem látszódik semmi, nem vízesedett! ezért írtam, hogy nem látható. a tégla mivel lyukacsos, teljesen elvezette a vízet a ház alá, és emiatt süllyedt is valamennyit mivel vízszintes repedések jelentek meg a falon.
2012. szept. 23. 11:00
 8/8 anonim válasza:

na igy mar lehet ..ott a jel, a repedesek :) eszembe se jutot hogy a tegla lyukacsos lehet, nalunk keves az olyanbol epitet haz, vagy is nem is lattam olyat :P


es mire mente azutan? sikerult valamit?

2012. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!