Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Múlt héten itt aludt egy...

Múlt héten itt aludt egy barátom és most megint jön. Gáz ha ugyanazt az ágyneműt adom neki?

Figyelt kérdés
Nem aludt benne senki azóta, el van téve, de nem lenne illő friss ágynemüt húzni? Vagy jó lesz az ami volt, végülis csak egyszer aludt benne...
2012. szept. 28. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
"Nézd, megőriztem a múltkori ágyneműdet, mert tudtam, hogy jössz még!"
2012. szept. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
28%
Attól függ, ha ő a dán koronaherceg, mindenképpen tisztát adj. Ha meg Józsi jön Kővágótöttösről, add neki ugyanazt, ha meg rákérdez, mondd azt, hogy ki volt mosva.
2012. szept. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Jó lesz neki ami volt.

De had tegyek már fel egy kérdést neked: Tudtad, hogy megint fog jönni és azért nem mostad ki? Vagy nem tudtad, hogy megint megy de mégsem mostad ki? Annyira érdekel, de komolyan!

2012. szept. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
22%
Jóóó lesz a'neki, én még meg is taposnám egy kicsit. De az is jó, ha semmilyen ágyneműt se adsz, elég a fődre egy pakróc!
2012. szept. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szellőztest át, legyen friss illata.

Nehogy azt hidd már, hogy majd egy hapi azzal törődik, hogy vajon kimostad-e azt az ágyneműt, vagy éppen észreveszi, hogy ez ugyanaz, mint amibe legutóbb aludt?

Ha pedig azzal foglalkozik és nem veled az ágyban, akkor ott valami gond van!!!!

2012. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdést látva elgondolkoztam, hogy nekünk milyen ágynemünk van. Nem jutott eszembe. Szóval szerintem a barátod nagyívben le fogja sza.ni, arra sem fog emlékezni, hogy a multkor milyenben aludt nálatok. Ha meg normális, akkor úgyis veled fog foglalkozni. 39f
2012. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah, maradt, ami volt, nem kifogásolta... de lepedőt azért kapott tisztát. :D
2012. szept. 30. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!