Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 3 szobás albérlet 90-100ezer?...

3 szobás albérlet 90-100ezer? Reális ez?

Figyelt kérdés

Vagy csak én találok drágákat és elkerülnek az olcsóbbak?

Győr


2012. okt. 2. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

csak akkor érné meg ha bútorozott,gépiesített és maximálisan korszerűsített és felújított és a környék is kiváló.


Egy győri:)

2012. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A bútorozottak még ennél is drágábbak...

Azt nem írtam, hogy csak téglában gondolkodunk.


Szerinted mennyi a reális ár? Ismerőseid mennyiért bérelnek Győrben egy ilyesmi lakást? Az a helyzet, hogy már minden hirdetőoldalt átböngésztem és jó, ha 5 lakást találtam 100ezer alatt, ami lehetetlen, hogy csak ilyen kevés van, nem falu ez...

2012. okt. 2. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:

de bizony lehetséges,ne tudd meg mekkora szar helyzet van itt Győrben albérleti szempontból!

Én 2 szobás lakást bútorozottan bérelek 45 ezerért,de mikor ezt kivettem 2 éve jobb volt a helyzet.


Mik a feltételeid? ha ezt megírod lehet tudok segíteni keresésben..

2012. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10 percre van Győrtől,szerintem ez megérné pl:


[link]

2012. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyelőre nézegetek, úgy fél év múlva lesz aktuális a költözés. Lényeg, hogy 3 szobás legyen, 70nm azért legyen minimum, fűtéshez nem értek, hogy mi a legjobb. Az igazi az lenne, ha belvárosi lenne, vagy legalább ahhoz közeli és NE panel.

Bútorozottság igazából mindegy, szeretem magam berendezni a környezetem, hacsak nem újak a bútorok eleve a lakásban.


Ja és ha már így beszélünk róla: igaz, hogy nehezen fogunk albit találni egy macskával és nyúllal? (a macska teljesen szobatiszta, oltott, nem kapar, csak a kaparófáját, a nyúl meg ketrecben van, persze ő is ugrál napi egyszer, de nem rongál)

2012. okt. 2. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:

fél év múlva lehet nagyobb esélyed lesz,most az egyetemisták elfoglalták a lakásokat azért is van kevés szerintem.

Belvárosba nagyon drágák lesznek az albik arra készülj.

És igen nehéz lesz állattal,nekem kutyával se volt egyszerű,macskákról meg él a sztereotípia hogy szétkaparnak mindent,nyulakról meg hogy büdösek.

Hát sok sikert,de egyenlőre nagyon gyász a helyzet már 1 éve itt győrbe albérleti szempontból.

Nem tudom mi lenne velünk ha kib@sznának minket..

2012. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát annak nagyon nem örülnék, ha az állatok miatt nem kapnánk helyet... Őket meg persze nem passzoljuk le semmi pénzért.

Érdekes, hogy egyesek szerint a nyúl büdös... Szagolgatom, szagolgatom, de én csak enyhe széna illatot érzek. :) A ketrece meg tiszta, úgyhogy az meg forgácsillatú...


Mikor lesz érdemes albira vadászni? Nyár elején mondjuk? Mikor vége a vizsgaidőszaknak?

2012. okt. 2. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem reális.


Mi, egy szobás 27 nmes lakást vettünk ki 50 ezerért. :/ Mondjuk ez bútorozott, gépesített, de semmiféle extra nincs benne, egyszerűen csak a lakható kategória. Nagyon drágák sajnos az albérletek..

2012. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2012. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!