Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiből jöttök ki havonta?...

Mennyiből jöttök ki havonta? Tudtok spórolni?

Figyelt kérdés
Különköltözésen gondolkodunk de megtippelni is nehéz mennyire jönnénk ki. Tudom hogy mindenkinél más és más, de érdekelne hogy kinek mennyi megy el albérlet/rezsi/kaja és egyéb dolgokra.?
2012. okt. 7. 15:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
41%
Saját lakás van rezsi 20 kaja 60 ruha pipere egyéb cipő stb átlag 100 így 180 bol. 120at teszek félre
2012. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
60-at viszek haza. Albérlet 15, rezsi 8-10 volt eddig három részre osztva, télen a max 15 ezer lesz remélem. Marad 30, ebből lejön a bérlet, plusz suliba is járok, oda a tandíj 9000 Ft havonta. Nem nagyon marad plusz, ha az egyik hónapban kevesebbet költök, az a következőben elmegy, mikor pótolnom kell az olyan dolgokat, mint fogkrém, sampon, stb. Ruhát legutoljára tavasszal vettem, turiban, szórakozni nem járok el, max. ingyenes programokra.
2012. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
21%
nem tudunk spórolni. havonta 550 ezer Ft-ot költünk. de ha megtehetjük akkor miért ne éljünk luxusban, már csak a 2 gyerekem miatt is.:) szeretnénk nekik mindent megadni.
2012. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Albérlet 50+rezsi azaz 100ezer(Budapest,téglalakás,másfél szoba)telefon 10ezer/hó,bölcsöde 13ezer/hó,autólizing és biztosítás 70ezer/hó és akkor ami marad kajára,öltözködése,művelődés.

Minimum 250ezres kereset kell de inkább több!

2012. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Én havi nettó kilencvenet keresek, barátnőm pedig takarítónőként 120 nettót hoz haza - albérletben lakunk, rezsi+albérleti díj olyan 80 körül kijön, és remekül meg tudunk élni belőle. Kajára 20-30e körül megy el, ha már ennyi bevétel van, élhetünk nagylábon - néha lehet venni luxus dolgokat (mint például tej és hús :D ) Olyan 70-80e Ft-ot el tudunk rakni havonta.


Az eddigi teljesen összehúzott nadrág után nem is tudom, mihez kezdünk ennyi pénzzel :)

2012. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
45%
utolsó válaszoló: én tudom mihez kezdjetek. küldjétek el nekem :D
2012. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az összes bevételünk havi 120 000 ft (nettó) két főre. Én jelenleg munkát keresek pályakezdőként, a párom dolgozik csak.


Budapesten élünk, albérlet 50 000 ft.

Rezsi 25 000-35 000 ft évszaktól függően.

Van egy autónk amit a párom használ.


Kajára, egyéb dolgokra, nem tudom pontosan mennyi megy el, de nyáron még marad is hó végén néhány ezer forintunk, télen pedig pont kijövünk 120 000 forintból.

2012. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok, kifelejtettem, hogy Budapesten élek, távfűtéses panelban.
2012. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem ahhoz, hogy normális életszínvonalon éljetek, ill. félre is tudjatok tenni, ahhoz az össz. bevétel legalább 200e körül kéne legyen.

mert a 100as egy húzósabb hónapban rámegy az albira, a másik 100asból pedig kaja, illatszer, vegyiáru, néha gyógyszer, egy kis kultúra, szórakozás, és ami marad, az meg a takarékszámlára megy.


lehet, hogy túlzásnak hangzik, de ahhoz, h ne nyomorogjatok bizony pénz kell. úgy nem éri meg elköltözni, hogy minden nap a pénz miatt balhéztok, görcsöltök, és fagyoskodtok, mert nincs lóvé a gázszámlára.

nem mindenkinél törvényszerű, csak gondoltam szólok.


szerencsére nem albiban élünk, de bizony a számlákat így is fizetni kell, ami 50 rugó egy hónapban. (net, fűtés, villany, víz, mobiltel., közös költség).

normális kajára meg legalább ennyi elmegy. járunk szórakozni is hétvégén, bár arra nem költünk sokat. van autónk is, az sem levegővel megy...

2012. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
89%
2. válaszoló vagyok, mi a gond a válaszommal? leírtam az őszintét, erre lepontoztok?! nem tudom egyeseknek miért fáj ha mások jól élnek. nagyon sok itt az irigy ember, az viszont biztos.
2012. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!