Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiből jöttök ki havonta?...

Mennyiből jöttök ki havonta? Tudtok spórolni?

Figyelt kérdés
Különköltözésen gondolkodunk de megtippelni is nehéz mennyire jönnénk ki. Tudom hogy mindenkinél más és más, de érdekelne hogy kinek mennyi megy el albérlet/rezsi/kaja és egyéb dolgokra.?
2012. okt. 7. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2.? Én vagyok a második :D De a kérdés jogos, én sem értem :)
2012. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem az fáj,hogy jól létek, legalábbis nekem,hanem,hogy nem tudtok spórolni, mert azt hiszitek,hogy életetek végéig chanelben fogtuk fürödni.

AZ embernek a vésztartalék ad egyfajta biztonságérzetet.:)

Mi 250et keresünk együtt, a ház a sajátom (örököltem), szóval nálunk a kaja viszi a legtöbbet mert én norbizom, de mivel egy csomó minden nem szeretünk (pl.disznóhús) ezért nem jövünk ki drágán. Szóval kaja kettőnkre olyan 60körüli, a rezsi évszaktól függően szintén 50-70körül.Megtakarításunkba minden hónapban minimum 50-et félreteszünk. ÍGy is marad szórakozásra,kondira és plázázásra. A felesleges dolgokat viszont kiiktatjuk (pl: 3csatornánk van, még azt sem nézzük, mindenre ott a net, letöltjük és nézzük), nem őrülünk meg egy új iphone-ért, jó a sima nokia is, csak tudjunk vele beszélni, ruhából inkább minőségi de azok alapdarabok,amik variálhatóak.

2012. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

lakbér: 55 000

rezsi:15-35 000 (csak télen magas,a 15-20ezer az átlag)

útiköltség: kb. 40 000

kaja: 20 000

tv + net + telefon: 17 000

hitel: 16 500

szórakozásra költött pénz: 25 000


kb 300-350 ezer a bevételünk.

Tudunk félretenni.

2012. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!