Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházban lakók! A felettün...

Társasházban lakók! A felettünk lakó idióta szomszéd 7kor már kopácsol, felújít (hónapok óta). Szóltam már neki, de nem hatja meg. Mit tehetek? Mit ír a társasházi szerződés?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért már munkaidő az építőiparban.Este 22 órától, reggel 5-6-ig csend van.
2009. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj az üzenőfalra, hogyha van ilyen nálatok.
2009. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Mit vársz mégis - hogy egy lakó csak akkor csináhasson felújitást, ha éppen senkinek nem zavaró egy társasházban!?!?

Akkor soha nem csinálhatna semmit.

Ahogy az elözö irta, reggel 2 és este 8 között szabad dolgozni, inkább te is keljél fel idöben, ne lustálkodj.

2009. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk reggel 7-től este 10-ig lehetséges. KÉpzeld el, ha te akarnál felújítani. Te is délben fognál hozzá a 40 fokban? Nem hiszem h nagyon sokáig tart bírd ki addig.
2009. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A társasházi házirend sztem eltérő. Nálunk például 20-8 óráig csendben kell lenni. Ezzel próbálkozhatsz, de én is azt mondom, hogy légy türelmes. Nyilván nem jókedvéből kopácsol, hanem mert kell. Hidd el, hogy sokkal jobb ez, mint az olyan szomszéd (tapasztalat), aki a HI-FI-t, meg a házimozit döngeti minden este legalább 23:00-ig, és hétvégén 7:00-kor a Korda Gyurira kelsz.
2009. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

1x mindenkinek fel kell újjitani a lakását! Majd neked is! Én 4 lakásos társasházban lakom 2 éve költöztem oda, a felújjítás bő 2 hetet vett igénybe. Morgott az egyik szomszéd, hogy nagy a por és a zaj. Most mit csináljak....ez van ez a társasház átka. Ennél nagyobb problémák is szoktak lenni az ilyen közösségben.


Pl: kb 5 hónapja az egyik szomszéd a 3-ból elfoglalta önkényesen a kocsibeállómat(amit én megvásároltam és külön tulajdoni lapom van róla)mikor mentem haza kérdőre vontam. Erre ő na nem gondolom, hogy a csaja majd az utcán fog parkolni. Álljak oda ahova akrok. Eddig sem volt fényes a viszonyunk, na de ezek után. Én rá hívtam a rendőröket, akik persze nem csináltak semmit. Ekkor fenyeggettem meg, h felgyújtom az autót, ha nem áll el onnan. Pár perccel később elállt....azóta nem köszön. Engem nem érdekel.


Társasházban empatikusnak kell lenni!

2009. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!