Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet venni keményfa...

Hol lehet venni keményfa brikettet?

Figyelt kérdés
Az OBI-ban, meg ilyen helyeken árulnak? Meg vannak egyáltalán különböztetve, hogy napraforgó, vagy miből van?
2012. nov. 1. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az OBI-ban árulnak, de az elég drága fajta, illetve a Praktikernél, és a Bauhausnál is szokott lenni, amennyire én tudom...


Amit én javasolni tudok, keress a környékeden gyártót, onnan sokkal olcsóbban meg tudod szerezni. Már ránézésre meg tudod őket különböztetni egyébként...


A fabrikett általában téglalap alakú, kb 15-20x10x5 centis... ránézésre látszik, hogy fűrészporból, meg forgácsból van. Nálunk kereskedelemben 500 ft/10 kg, a gyártónál tavaly 380 ft volt, ha jól emlékszem, idén még nem vettünk...


A biobrikett - napraforgó, szalma, szója - az többnyire granulát formátumú (nálunk legalábbis), ezt a színéről tudod a legjobban megkülönböztetni. A napraforgó vált be nálunk a legjobban, zsákos kiszerelésben árulják.


Mondjuk nekünk szerencsénk van, mert annak ellenére, hogy egy vidéki kisváros, itt gyártják mindkét félét...

2012. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hasznos infókat. körül fogok nézni, de nem hiszem, hogy gyártó lenne errefelé.

Neked melyik vált be legjobban? Van ezeknek márkájuk vagy ilyesmi?

2012. nov. 1. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a fabrikett, keményfával keverve... utána meg a napraforgó.


Márkák? Passz... én közvetlenül a gyártótól veszem többnyire... vagy egy helyi kereskedőtől, aki szintén csak innen vásárol.


Nézz szét a neten, sok helyen készítik már, nem kizárt, hogy a közeletekben is.

2012. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Képzeld pont a közelünkben találtam, igaz valszeg nem gyártó, de telephelyi vásárlás esetén is olcsóbb kicsit Ebbe az van belenyomva, hogy WOOD és és elég jókat írnak róla fórumokon. Ma fogom kipróbálni, de nagyon izgulok.

Jó lenne, ha beválna.

Remélem adnak hozzá használati utasítást is.

2012. nov. 2. 06:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem adnának, itt minden szükséges infót megtalálsz:


[link]

2012. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!