Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiújulás ellen valami ötlet?

Kiújulás ellen valami ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén már másodjára jött ki a penész a kisfiam szobájában (az erkély mellett van a szoba, így az egyik sarka "kilóg", és mindig ott jön ki). Nagyon féltem, ezért szeretnék valami TARTÓS ötletet alkalmazni.

Eddig Szavo-val fújtam be, működött egy ideig, aztán meg megint kijött (pedig semmi növény nincs a szobában). Azt mondták, hogy meg is akadályozza a kiújulást, de nálunk nem.

Máshol a lakásban nem jelenik meg, csak ott. 6 éves a kisfiam.

Tudtok olyan módszert, ami el is tünteti a penész, de nem is árt a fiamnak?


Üdv,

egy kétségbeesett anyuka



2012. nov. 2. 11:28
 1/1 kalmj ***** válasza:

Ötlet van rengeteg. Tuti segítség nincs.

A penészedének két oka van. A pára és a rossz szigetelés.

Amivel eddig harcoltam a penész ellen. Hungarocell stukkó, javít valamit a hőhídon. Szellőztetés hidegben, légkondi melegben, csökkenti a páratartalmat. Ventillátor, csökkenti a párakicsapódást. Ha mégis megjelenik a penész, akkor jöhet a vegyszer, valami lúg.

2012. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!