Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hangyák ellen valami jó ötlet?

Hangyák ellen valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
mi a 3.kon lakunk ne a falakon másznak fel egészen a 4-ig.raid hangyairtóra gondoltunk mert az szétviszik...valakinek ez bevált vagy vmi másik bevált dolog?
2012. jún. 21. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Heló.Piretrin extra. Én ezt szoktam nyomatni még a konyhában is emberre állatra ártalmatlan.
2012. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gazdaboltban lehet kapni ilyen por állagú írtószert.Ez kisállatokra sem káros,bátran lehet használni.Ott szórd be vele,ahonnét jönnek.Vagy ha nem egyértelmű az útvonaluk (ahogy nálunk is volt),akkor szórd végig a fal tövét.1-2 nap és nyoma sem lesz.Én az ilyen Raid,Mortein,stb. vackokban már nem hiszek;csalódtam bennük eleget.
2012. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hozzánk csapatostul jöttek. Szó szerint értendő! Valami miatt elhatározták, hogy a házunkban kell letelepedniük. Évről évre úgy június táján tört ki rajtuk ez.

Rajtunk más tört ki, de ezt hagyjuk!

Mindenfélével próbálkoztunk.

Két dolog vált be, a BioKill nevű szer, illetve a levendulaolaj. (kölni..)

Az első megöli őket, a második illata riasztja őket.

2012. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!