Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel dekorálhatnám a szobám...

Mivel dekorálhatnám a szobám falát?

Figyelt kérdés
Szóval világos rózsaszín a szobám fala és van rajta egy Hello Kitty-s világos rózsaszín zsebkendő tartó amibe a kicsi tükröm meg a Kokárdám tárolom! Meg van egy ilyen sima lapból saját kezülg készül kép: [link] (Ja és ceruzával rajzoltam meg nem festettem! Egyébként posztereim vannak és minden hónapba kapok mert iskolásba mindig hónapokét jön egy újság amit év elején lehetett meg rendelni és abba van mindig négy poszter de amik eddig vannak posztereim nem tetszenek ami meg igen az nem illik a szobámhoz és egyébként sem szeretném nagyon ha poszter lenne a szobámba,a fali matricákat sem szeretnék! Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 3. 15:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok 11 éves!
2012. nov. 3. 15:49
 2/3 anonim válasza:
valahogy le tudnád fotózni a szobádat hogy hogyan néz ki? akkor egyszerűbb lenne valami jó ötletet kitalálni :)
2012. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia ahhoz nem kell le fényképezni így is elmondtam világos rózsaszín a fal és egy világos rózsasín zsebkendő tartó van a falon és egy linket is raktam a a képről ami van! Kérlek így adj ha és ha már tényleg muszáj holnap le fényképezzem és meg mutatom de szerintem nincs nagy értelme ! Na még írjatok előre is köszönöm!
2012. nov. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!