Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért ekkora a divat az...

Miért ekkora a divat az amerikai konyha a lakóparki lakásokban?

Figyelt kérdés
Régen a szegények főztek a szoba sarkában...
2012. nov. 3. 22:03
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak azért, mert ezt egyszerűbb kialakítani, és kisebb helyet foglal.
2012. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az építtető megspórol egy csomó falat meg ajtót, de a lakás nem lesz olcsóbb
2012. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Az első kettő jól írja, de kiegészíteném azzal, hogy:


Mert alapvetően (a számos hátránya ellenére) jó! Aki a konyhában van, nem különül el a családtól, akkor is velük lehet, amikor főzőcskézik.

2012. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

jaj, meg tévézés közben ülünk a hagymaszagban :D

van elszívó meg ablak, de azért csak átmegy


egyébként én szeretem, mert jó nagy tér van tőle, másodsorban én nem csinálok rumlit, nem ragad a konyhám a kosztól, meg a szertehagyott cuccok nem állnak halomban, így nem kell szégyenkeznem, ha valaki betoppan

2012. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
41%
A szagok miatt kell jó erős nagy teljesítményű elszívó. Főként a magyaros ételeknél ugye hagyma rántott husi... :) Azt is érdemes tényleg belevenni hogy viszonylag szép legyen a konyha olyan bútorszerű kialakításokkal. Beépített tűzhely jobban fog mutatni és mindennek legyen szekrénye. Ha klasszul van megcsinálva akkor tuti jó tud lenni. Gogliban írnak sok helye róla: "amerikai konyha előnye".
2013. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!