Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beleöntöttem a lefolyótisztító...

Beleöntöttem a lefolyótisztítót a zuhanyzóba és eldugult teljesen az egész lakás! Most mit tegyek?! : Z

Figyelt kérdés

Miutan beleontottem a lefolyotisztitot a zuhanyzo lefolyojaba, eldugult az egesz rendszer, csak maximum egy jo ido utan megy le, mindharom helyen nagyon nehezen, radasul ugyanugy a konyhaban es fudoszobaban is. Nem tudom mitevo legyek??!!

Felhivtam dugulaselharitot, es azzal riogat hogy belekotott valoszinuleg a csorendszerbe a dugulaselharito folyadek es ezert falat kell bontani es az egeszet kicserelni, ami szerinte kb 100.- 150.000 Ft lesz!!!!???

Hallottatok mar ilyenrol!???

Netan tud valaki megbizhato, jo vizvezetekszerelot?



2012. nov. 4. 16:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hat nagy!

Ugy orultem mikor vegre elkedzett bugyogni, majd kidugulni... egy jo eros pumpalas azert kellett neki meg forro viz.

A vizvezetekszerelo meg jo uzletet lat az emberben, egyszeruen nem segitseget akar nyujtani...


Gondolom kerteshazban laktok, talan lakasban nem igen fagy el a tobbiek korbefutenek.

2012. nov. 8. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!