Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 2 db gázkonvektor őrlángon...

2 db gázkonvektor őrlángon volt 4 napig, a fogyasztás 12 m3 gáz volt. Én sokkallom, szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Most költöztünk ilyen lakásba és sende gyanúm hogy az egyik konvektor szabályzója nem jó, és őrlángról fel fel szökik nagyobb lángra magától.


Vagy ennyi fogyasztás még nem vészes?


2012. nov. 4. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen van hogy nem lehet csak őrlángra levenni a főégő is megy néha.3 m3 nem olyan sok ilyen hidegben.2 konvektornál meg pláne!
2012. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gomzoli ***** válasza:
77%

Szerintem, ha a szobahömerseklet egy bizonyos szint ala süllyed, akkor is feljebb kapcsol a konvektor, ha csak örlangra van allitva. Beepitett termosztat vezerli.

Arra felkeszülhettek, hogy a konvektorral valo fütes igen költseges lesz.

2012. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, csak az őrláng is képes naponta 2 m3 gázt elégetni!
2012. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Megnyugtató, azt hittem valami nem jól működik, de akkor minden rendben van!


Egyébként 3-an fizetjük a rezsit, szóval annyira nem lesz vészes a fogyasztás, spórolunk. :)

2012. nov. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!