Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » GV konvektor termosztát...

GV konvektor termosztát beállítása?

Figyelt kérdés

2 napja volt itt gázszerelő, beállíttattam vele a konvektor termosztátját, mert már csak akkor kapcsolt be ha nagyon hideg volt. De olyan nagyra állította, hogy most már olyankor is bekapcsol, amikor semmi szükség nincs rá. Láttam, hogy valami csavart csavargatott de azt nem, hogy pontosan melyiket. [link]


Tök ugyanilyen a konvektorom.



2012. nov. 17. 14:19
 1/1 CsabaHorvat ***** válasza:

Sztem hívd vissza a szerelőt, hisz gondolom fizettél neki :) Csinálja meg rendesen úgy, hogy az normálisan működjön. Vagy vegyél konvekpro-t meg egy termosztátot és onnantól nem a konvektor fogja saját magát bekapcsolni, hanem a termosztát fogja vezérelni.

De nyilván az az első, hogy a konvektorod tökéletesen és biztonságosan működjön.

2012. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!