Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy teljesen...

Mennyibe kerül egy teljesen lelakott szobat rendbehozni?

Figyelt kérdés
Amig külföldön voltam az öcsem atköltözött a az en szobamba es teljesen lelakta. Ujra kene csinalni a szigetelest, parketta, falak, mindent... Kb 15 nm-es szobarol van szo.
2009. aug. 16. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a parkettát is cserélni kell, akkor az jól le lehet lakva!

Laminált parkettát akcióban már 1000Ft/nm-től lehet kapni, amit házilagosan is és egyszerűen le lehet rakni. (Ha a régi le van ragasztva, akár fel se kell szedni, mehet annak a tetejére az új.)

Festeni nem egy nagy ördöngősség. Házilag is meg van pár óra alatt.

Szigetelésnél mire gondolsz pontosan? Az ablakok hőszigetelésére? Az sem egy olyan nagy költség, ha Te csinálod. Az anyag 1-2eFt körül lesz.

Tehát parketta mondjuk 20eFt,

festék: 5eFt,

szigetelés: 2eFt.

+ kb. 2 nap munka.

Tehát ha olcsón ki akarsz jönni, akkor 30eFt-ból meg van minden.

2009. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Jó sokáig lehettél külföldön hogy így tönkretette!

Egyszerű kiszámolni!

Lamináltlap kb 2000/nm--- lerakása 10.000

Szériaglett a falra: 2000/zsák (1 elég)

Mélyalapozó 2000/üveg (1 elég)

festék , mondjuk készrekevert színnel a poli farbe féle kb :4000.- (50nm falfelületre elég!

Munkadíj kb 20.000.-


Nagyjából ennyi!

De ha ügyes vagy, vagy a családban van ügyeskezű érfi a munkadíjakat megspórolhatod!

2009. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1,5 evig eltem külföldön, ezalatt sikerült teljesen tönkretenni a szobat, a falrol rohad le a festek, a parketta felkarvolva, de nalunk a csaladban senki nem ert hozza :( Köszönöm a valaszokat!
2009. aug. 16. 10:33
 4/6 Kankalin ***** válasza:
Azért én rákérdeznék az öcsémnél, hogy mennyivel is száll be...
2009. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az öcséd menjen el szépen dolgozni és fizesse ki az okozott kárt.A szüleitek miért nem szóltak rá, hogy takarítson.Mit csinált a lakásban, hogy így lelakta?
2009. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a szüleim miert nem szoltak ra, hogy ne költözzön be a szobama, amikor ez volt az egyetlen keresem, hogy azt hagyjak erintetlenül, mielött elmentem. Amkor felhoztam a temat az volt az elsö reakcio, hogy ö meg iskolaba jar (18 evesen most lesz masodikos, hat nem fantasztikus?), nekem mar nem is lenne muszaj itthon laknom (ez igy igaz)... Persze, nem edestestverröl van szo...
2009. aug. 16. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!