Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szegeden milyen utcákon...

Szegeden milyen utcákon érdemes lakást nézni, ha a Dóm tér közelében szeretnék egy panellakást az 1. vagy a 2. emeleten, egy 35 nm-es felújítottat, és csak 4 emeletesben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szegedi, köszi előre is.
2009. aug. 18. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a Dóm-térhez legközelebb a Tisza másik oldalán újszegeden vannak panellakások, van közte felújított is biztosan, de sztem 35 négyzetméternél azok nagyobbak. Hirdetéseket kéne megnézni, elvégre pont ezért vannak...
2009. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pár százon már túl vagyok :-)) Mivel nem vagyok szegedi, ezért nem tudom, hogy milyen utcákon nézelődjek, mindet nem hívhatom fel, mert hatalmas lenne a számlám, viszont jó lenne céltudatosan olyan utcákon keresni, amelyek közel vannak. Lemenni meg főleg nem tudok, csak majd ha összegyűjtök egy párat. Ezért tettem fel ezt a kérdést.
2009. aug. 18. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
oskola utca, korányi fasor
2009. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. aug. 18. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:
A Dóm tér közelében nincs panellakás, az mind tégla, és a legdrágább környék. Eleve Szegeden a a 48 nm a legkisebb panellakás. A legközelebbi hozzá Újszeged, ott van panel is, de elég rossz a közlekedése. Viszont ha egyetemista leszel Szegeden (persze csak ha államis) akkor kapsz bérletet az egyetemtől, és a Felsővárosból, Tarjánból... 10 perc alatt a Belváros közepén vagy. Érdemes lenne különben a neten keresni egy Szeged térképet és mindjárt tudnád az utcákat. [link] Ide például beírod az utca nevét, és azonnal mutatja, hogy hol van.
2009. aug. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!