Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A hidromasszázsos zuhanykabinu...

A hidromasszázsos zuhanykabinunk folyik mindenhol, már szilikonoztuk, de még mindig folyik, ááá, megőrülök?

Figyelt kérdés

Vadi új, mondták, hogy szilikonnal helyre lehet hozni, mert a csavarokkla nem zár tökéletesen, de még így is folyik, már teljesen ki vagyok, mivel sok pénzt adtunk érte és egy rakás szart se ér. Valaki járt már így? Mit cisnálhatnánk ezzel a dologgal?

A másik panaszom meg, hogy most újítottuk a fürdőt és izzadnak a falak, avgyishát a csempe, de csak az alsó sor, mit tehetnénk ellene? Kívül szigetelve van az egész ház, a régi fürdőnk falán a csempe nem volt nedves. Mit csinálhatnánk? Emeljük a hőmérsékletet?


2012. dec. 6. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A zuhanykabinhoz nem értek. A csempe izzadásával kapcsolatban azt kérdezném, nem csempéztétek nagyon magasan a falat? Maradt annyi vakolt felület, hogy felszívja a párát? Milyen szellőzése van a fürdőszobának? A hőszigetelés kifogástalan? Nem keletkezik valahol hőhíd? Mert az is okozhatja a belső vizesedést. Ha végképp nem boldogulsz vele vegyél CeresitStop páragyűjtőt, de a nagyobb fajtát. Az ahhoz használt tabletta összegyűjti a párát.
2012. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szilikonozás helyett zsíroznod kellene, mert jobban csúszik a tenyeredben, és messzebbre repül amikor eldobod!
2012. dec. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szóval egy rajás szar, ahogy gondoltam, hát én ebbe beleőrülök!

Első válaszolónak...a falat a mennyezetig csempéztük, mivel a kőműves, vagy mi az azt mondta, minél kevebb helyet kell hagyni a penésznek stb, mi meg hallgattunk rá! A többikérdésedre nem tudok érdembeli választ adni, de a páragyűjtőt megveszem, köszi!

2012. dec. 7. 13:26
 4/13 Bence_ ***** válasza:

Hidegebb felületen csapódik ki. Fürdő szellőzését meg tudod oldani?

Új kabin óta "izzad" a csempe?

Ajtónál folyik?

2012. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen azóta izzad a csempe, és azon a 2 falon, ahol a kabin van. A szellőztetést az ablaknyitásával tudom megoldani.
2012. dec. 7. 14:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem az ajtónál folyik ki, hanem oldalt a falaknál lenn és a hátsó részen, ami középen van, ahol a kád rész találkozik a kabin falával. jaj olyan szörnyen fogalmazok, pedig nem is vagyok szőke :) Szóval, remélem érted :)
2012. dec. 7. 14:01
 7/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Ez az egyik legnagyobb hiba, amit a burkolósok szívesen elkövetnek. De most már sajnos semmit nem tudsz tenni. A zuhanyfülke ajtaját csak akkor csukjátok be, amikor zuhanyoztok, hogy tudjon szellőzni.
2012. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zsolt75 ***** válasza:

Az a baj, hogy ha ablaknyitással szellőztetsz akkor igaz ,hogy kimegy a pára de lehül a levegő és a falak is ami újabb párásodást okoz. A burkoló hülyeséget csinált, sosem szabad mennyezetig burkolni!. A megoldás egy hőcserélős szellőztetés lenne.


A zuhanykabint meg vitesd vissza ahonnan jött vagy fenyegesd be őket a fogyasztóvédelemmel. Olyan nincs , hogy házilag kelljen barkácsolni ilyet. Cseréljék ki ha nem jó vagy javíttassa ki a hibát aki eladta... SZERINTEM

2012. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mi lenne a hőcserélős szellőztetés???

A kabin agyon van szilikonozva, hogy vitessem így vissza?

2012. dec. 7. 17:23
 10/13 Zsolt75 ***** válasza:
A hőcserélős szellőztetés az azt jelenti, hogy van egy hőcserélő ami a kintről jövő hideg levegőt felmelegíti a benti hőfokra és így a pára ki tud menni viszont a fal és a helyiség nem hül le. Lehet kapni ilyen berendezéseket.
2012. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!