Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A hidromasszázsos zuhanykabinu...

A hidromasszázsos zuhanykabinunk folyik mindenhol, már szilikonoztuk, de még mindig folyik, ááá, megőrülök?

Figyelt kérdés

Vadi új, mondták, hogy szilikonnal helyre lehet hozni, mert a csavarokkla nem zár tökéletesen, de még így is folyik, már teljesen ki vagyok, mivel sok pénzt adtunk érte és egy rakás szart se ér. Valaki járt már így? Mit cisnálhatnánk ezzel a dologgal?

A másik panaszom meg, hogy most újítottuk a fürdőt és izzadnak a falak, avgyishát a csempe, de csak az alsó sor, mit tehetnénk ellene? Kívül szigetelve van az egész ház, a régi fürdőnk falán a csempe nem volt nedves. Mit csinálhatnánk? Emeljük a hőmérsékletet?


2012. dec. 6. 18:10
1 2
 11/13 Zsolt75 ***** válasza:
A kabinról meg lehet le kellene szedni a sziikont ha lehetséges és megreklamálni. Amennyiben ez nem lehetséges én a helyedben egy szakemberre bíznám a javítást. Valószínüleg ezzel kellett volna kezdeni is, de ha már így alakult mentsd a menthetőt. Biztosan meg lehet csinálni... MInden luk betömhető valahogy. :-)
2012. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tegnap éjjel előszedtük a garancialevelet, amiben az áll, hogy kivűl és belül is kell szilikonozni, ahhoz, hogy ne szivárogjon, ez van a kisbetűs részben, átlátszó szilikonnal. Amúgy a vízszerelő állította össze, nem én a férjemmel, tehát szakember. Azóta mióta írtam, felfedeztük, hogy alul a lefolyócső is folyik, visszamentünk és elmondtuk mi fáj, kaptunk ingyen egy lefolyócsövet, amit kicseréltünk, ezt is a vízszerelő csinálta és most várjuk, hogy folyni fog e.

A hőcserélős micsodáról meg annyit, hogy majd megemlítem a férjemnek és a vízszerelőnek, nagyon köszönöm a rám szánt időt!

2012. dec. 8. 15:14
 13/13 Zsolt75 ***** válasza:
OK, remélem sikerül megoldani a dolgokat. :-)
2012. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!