Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel lakásban egér?

Panel lakásban egér?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 14:21
 1/2 Mókusgyilkos válasza:
hangya / csótány inkább. mondjuk mióta kicseréltük a konyhabútort azóta nincs 1 darab se :)
2012. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen és IGEN. vannak, elsősorban zöldövezeti panelekben, mégpedig a vizesblokkok vízcsövei mentén közlekedve lakásról-lakásra... én sem akartam hinni a szememnek, amikor átfutott egy az étkezőn, előttem, kicsit sem rejtőzködve - igaz, éjjel, de villanyfénynél! pedig a lakás gondosan tisztán tartott (már-már fóbiásan takarítok), mégis így jártam, és rettenetesen éltem meg az egészet, mert kicsi koromtól fogva irtózom a rágcsálóktól, elköltözni nem tudtam, így muszáj volt otthon átvészelni, míg megszűntek a tünetek, de végül sikerült megszabadulni tőlük - ki tudja, meddig?


ezért a wc és a konyhai vizesblokkokban terpentinnel átitatott rongyokkal fedtem be a csövek áttörési pontjait, mert attól állítólag irtózik az egér, és elkerüli; körbeszigetelni sajnos képtelenség az összes csövet, mert nem lehet hozzájuk férni, így maradt ez a megoldás, remélem, beválik...

2016. jún. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!