Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon unatkozo...

Mit csináljak? Nagyon unatkozom, valami kreatívra gondoltam.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, nincsenek nagyon itthon extra cuccok, de van nagyon sok lovas matricám. És nincs hiper-kézügyességem sem. Még anyáéknak sem csináltam ajándékot, de ahhoz meg nincs ötletem végképp. Valami ötlet? ((:

2012. dec. 22. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire unatkozol, kreatívan kitakaríthatnád a lakásomat.
2012. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kreatívan elég volt a sajátomat.! :DD
2012. dec. 22. 15:04
 3/5 anonim válasza:
Írj verset.. Én azt szoktam,és apunak zongorázok (elég sokat gyakoroltam és hidd el,nem unatkoztam[Led-Zeppelin All my love]) anyunak meg 5 versszakos karácsonyi szeretetről szóló verset írtam.:) 13/L
2012. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én rajzolni szoktam olvasni tanulni(ami érdekel persze)filmet nézni zsonglőrködést tanulni kést dobálni nikecelbe edzeni meditálni tervezni sütni főzni origamizni akváriumot pucolni comedy central-t nézni netezni játszani.

Direkt nem raktam vesszőt, hogy nehezebb legyen elolvasni.Muhahaha


Meg barnorama.com


[link]


[link]


[link]

2012. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cukimogyi01 válasza:
Hát, öm próbálj meg hímezni, ahhoz nem kell semmi komoly tudás se, és nem sok alapanyagot igényel!
2013. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!