Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üdv.! Pár hónapja költöztünk...

Csandi kérdése:

Üdv.! Pár hónapja költöztünk be panel,7. emeletére. Nagyon sokszor iszonyatos bűz árad, a wc-ből, vagy a fürdőből felváltva. Eszméletlen, elviselhetetlen. Mit lehet tenni? Ha ezt tudom, nem is vesszük meg a lakást.

Figyelt kérdés
A közös képviselőnek meg már többször szóltunk, de nem sok változott. Egyszer volt kinn valami "szakember", de nem sok mindent csinált. Beperelhetem az eladót, h ilyen lakást adott el?
2013. jan. 1. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
A panel házak már csak ilyenek...
2013. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

ezt találtam


WC csésze

Nem hermetikusa rögzített csésze az aljzathoz.

Az ültető gumi hiánya a WC. csésze kifolyócsonkjánál.

Kiszáradt a bűzelzáró rész, ez sokszor a repedt fajanszra utal.

Vákuum a rendszerben, a kiszellőztető hiánya.



Mosogatónál

Lerakódások és szennyeződések a lefolyócsonkban és a túlfolyójáratba.

Nincs meg a megfelelő bűzelzárás a szifonban.

Kiszáradt a szifon, ennek több oka is lehet (ritka használat, lyukas cső)

Az ejtővezeték kiszellőztetési hiánya, ilyenkor a lezúduló víz vákuumot szív és lerántja a vizet a bűzelzáróból.


szerintem nálatok ezek a bajok lesznek

2013. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek: A panelházak már csak nem ilyenek, mert érdekes módon én 25 év alatt 1x sem tapasztaltam ilyet a lakásomban, sem máséban.
2013. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a wc bűzelzárójával van a baj. Érdemes lenne egy új wc-kagylót venni, szakemberrel berakatni. Meglátod, megszűnik a probléma.
2013. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudnám, hogy miért kell egy hozzászólást töröltetni...
2013. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! Az a baj, hogy már ezeken túl vagyunk, sőt WC kagyló csere is volt...Nem is tudom hová fordulhatnék, de valamit tennem kell, mert eszméletlen módon elviselhetetlen...A kommenteket én nem töröltettem. Miért tenném? Üdv. és mégegyszer köszi a válaszokat! Mindenkinek szép napot.
2013. jan. 7. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a kagylót cseréltettétek, onnan nem jöhet. A szagelszívó be van kapcsolva? A közös képviselők a kiadások csökkentése miatt gyakran kikapcsolják, de ezt a tulajdonosokkal nem közlik. Nézz utána!
2013. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De azt hogy be van-e kapcsolva, vagy spórolás miatt kikapcsoltatta, azt honnan tudom? Ha megkérdezem, azt mondja hogy megy, de miről tudok meggyőződni, hogy valóban így van-e?
2013. jan. 8. 07:29
 9/10 anonim ***** válasza:
A wc mögött, illetve a fürdőszoba szellőzőjénél halk zúgás hallható, ha működik.
2013. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
Több mint 30 évnyi panel alatt pár apró és múló eset volt. Ahonnan jött az a kád lefolyó mert annak asszem nincs bűzelzáró állóvize. Közelről beleszagoltam és onnan jött, de meg is szűnt.
2013. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!