Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyi a t-home...

Normális hogy ennyi a t-home számlát?

Figyelt kérdés
Eddig 7-8000 volt egy havi számla de mostanában jön egy 7ezres és egy 6ezres is alig telefonálunk és a második csekkhez nincs elszámolás. valakinek volt hasonló?

2013. jan. 6. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi azonnal lemondtuk a T-home-t, mikor lejárt a hűség. Már alig vártuk hogy megszabaduljunk tőlük. Mindig csak több lett a számla, és az is gyanús volt, hogy amit befizettünk, ismét kiküldték, bepróbálkoztak, hátha..Amit meg ti fizettek, az irreális! Szóval szabaduljatok meg tőlük minél hamarabb!!!
2013. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, a 11-estől kérdezném, hogy mi is UPC-re váltottunk a T-home után. A net nem tőlük van, csak a tv. Szóval, a UPC-nél is van net? Nem is tudtam, és eléggé jó az ára, ahogy írtad.
2013. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az invitelnél is van most 25 megás net 3500 ft körül van.Az öcséméknek olyan van.
2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A tvnk UPC de a net thome mert aztmondta a upc hogy nálunk nincs netük
2013. jan. 8. 18:58
 15/20 anonim ***** válasza:

11.vagyok:

Nálunk telefon-tv-net is van a UPC-nek,nézzétek meg a UPC weboldalán,hogy hol van lefedettségük.

Nekünk mindhárom szolgáltatás van és úgy fizetünk havonta 8200Ft-ot.(25megás net,telefon,a tv meg digital gold csomag)

2013. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Voltam upcben de nincs lefedettség Bükkaranyoson egyébként én meg vagyok elégedve a thomeal mert wifis modem van 2 gép megy a nettel + 3 telorol megy a wifi és elég gyors csak ez a hirtelen áremelés vágott foldhoz
2013. jan. 9. 13:40
 17/20 anonim ***** válasza:

A plusz csekkre mit mondtak? Amúgy a második csekkhez tuti volt levél, amiben megírták,mit fed az az összeg.

T nél érdemes hűségidőt vállalni, ha nincs más alternatíva. Figyelni a lejártát és már előtte közvetlen hosszabbítani.

2013. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azért volt több a csekk mert lejárt a hűseg és atraktak másik dijcsomagba így bár gyorsabb lett a net többet is kellett fizetni + 3000ftos díjat kértek arra, hogy ingyen van a telefon :-) úgyhogy átirattam a nevemre és kértem hűséget + új dijcsomagot így a maximális díj 6900 lehet majd. Köszönöm a segítséget mindenkindk
2013. jan. 9. 14:31
 19/20 anonim ***** válasza:
Innentől ne feledd figyelni a hűség lejártát. És időben hosszabbítani.
2013. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Rendben, mégegyszer Köszönöm
2013. jan. 9. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!