Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bérleti szerződés nêlkül...

Bérleti szerződés nêlkül ez hogy törtênik?

Figyelt kérdés
Szóba àllapodtunk meg hogy 30 napos a felmondàsi idõ. Ok. De ha én bejelentem neki ô felkapnà a vizet rajta és azt mondani van 24 óránk kipakolni...ezt megteheti szerzõdés nélkül?

#bérleti #szerzõdês
2013. jan. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nehéz eset, zgyanis akkor bejelented neki, hogy mész a NAV-hoz, mert te már az első pillanattól kérted a szerződést és igérte, hogy lesz és mégsem ... még ha nincs is így
2013. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most erről eszembe jutott, hogy" A szó elszáll, az írás megmarad " megteheti ,de am amilyen mocsok világban élünk (most ez nem neked szól!!!!!! ) ott is maradhatnál, mert az albérletből nem a bérlőt ,hanem a tulajt viszik börtönbe ha ki akarna rakni :D még 1x nem neked szól !!!!
2013. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerződés nélkül bármelyikőtök bármit megtehet.
2013. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, de ràmküldheti a rendõrsêget hogy cuccoljunk ki?

Amúgy bizonyítani tudom hogy itt lakunk fizettünk neki. Pl. Szàmlatörténet, mert mindig utaltunk. Illetve vêdõnõ is tudja bizonyítani hogy életvitelszerûen itt lakunk.

2013. jan. 11. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy korrekt ha megmondod, nem csak közlöd vele, hogy holnaptól nem lakok itt. A szóbeli megállapodás is érvényes, egyébként meg kirakatni valakit bőven nincs meg 30 nap alatt szóval nem vesztesz semmit.
2013. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!