Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy szobafestő (1 fő) munkadíj...

Egy szobafestő (1 fő) munkadíja általában mennyi egy napra?

Figyelt kérdés
Vagy ha nm-ben van megadva, akkor hány nap alatt végez mondjuk 100nm felülettel?
2013. jan. 13. 21:34
1 2
 1/18 kunu lenke ***** válasza:
100%
Szia.Kérdés mit szeretnél vele csináltatni?Egy sima tisztasági festést,vagy esetleg glettelni,flekkelni,mély alapozni is kell-e.Persze ha meszes alapra kell menni az is más tarifa !Egy sima fehér festésnek anyagosan kb 800-1000 Ft /négyzetmétere.De ha sok benne a sarok nyílászáró az emelheti a m2 árat és persze ha színes.Egy festő szakmunkás általában 8000-10000 Ft a napszám a 100 m2 kb 2 napos munka ha üres a helyiség és nem kell sokat tésázni és csak festeni kell.
2013. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ez így hogy jön ki?

Ha 1000Ft/nm, akkor 100nm 100eFt, két napra elosztva az napi 50ezer, nem 10...?

2013. jan. 14. 06:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon tág fogalom. Felénk a festők 800-1300ft/óra. De embere válogatja ,mennyit csinál meg 1 óra alatt. Órabérbe csak ismerőst vagy komoly ajánlat után hívj. Az általán dij az mindig drágább de nem kell aggódni hogy dolgozik vagy nézelődik. Mesterben csak ISMERŐST,főleg festésben,gondolom nem szeretnéd 1-2év múlva újra eljátszani.Mert szerintem egy nagy szívás a festési időszak!!!
2013. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
/3/. vagyok. Lehet,hogy kell mosni /zsirtalanítani/ glettelni,csiszolni, festés 1,v2,v3,réteg.Repedések eltüntetése , stb. Azt látni kell ,még a mesternek is!
2013. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igazából azért kérdezem, mert ha többet kér, mint amennyit én keresek ugyanannyi idő alatt, akkor nincs értelme, hogy megbízzak valakit, mert összességében olcsóbban jövök ki, ha én festek. Közgazdaságilag így racionális. :)

(vagy mondjuk 2-szer annyi idő alatt, mert nekem tovább tart a kevés gyakorlat miatt)

2013. jan. 14. 13:39
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Közgazdaságilag meg úgy racionális,hogy te 1-hón keresztül nem dolgozol mást,ha ezt megteheted. Meg a festő lehet hogy minőségi munkát végez,/ nap mint nap azt csinálja / te meg gagyi munkát. De felfogás kérdése.
2013. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem végzek gagyi munkát -.-"
2013. jan. 15. 10:21
 8/18 anonim ***** válasza:
4%

JAJ bocsi,nem tudtam,hogy te mindenhez100%-osan értesz! Tudod azt szokták mondani ,aki mindenhez ért ,az nem ért semmihez!

De akkor minek a kérdés.Ha te megtudod csinálni ,akkor az a legolcsóbb!! és legszebb./Mert sajnos,van festő aki gagyi munkát végez!/

2013. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mint sokan, te is abba a hibába esel, hogy csak szélsőségekben tudsz gondolkodni. Nem mondtam, hogy 100%-osan értek mindenhez, de már festettem és csempéztem. Ha az ember odafigyel és van türelme, akkor meg lehet csinálni jobban, mint ahogy hivatásosok nagy része dolgozik. Tovább tart és olcsóbb, de attól még nem biztos, hogy nekem megéri. Ezért kérdeztem a munkadíjat, de úgy látom hiába.
2013. jan. 15. 17:53
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem a festés a lényeg! festeni mindenki tud a mai világban /henger/.

Nem árt alá is dolgozni,vagy az nem számít, de tudom te jól el tudod glettelni a repedésen a műanyag hálót is,stb. Az elején nem kaptál választ a kérdésedre? vagy az már régen volt ,igaz sem volt.Pedig le van írva! :)))))))))

2013. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!