Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A fekete kémenycsővet mivel...

A fekete kémenycsővet mivel festik be vagy milyen eljárással szinezik be? Leég az róla, büdös az elsö pár használatkor?

Figyelt kérdés
Egyedi kémény alkatrészeket csinálok és szeretném ha ugyan olyan lenne mint maga a gyári kéménycső.
2013. jan. 16. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább égetett zománccal vonják be, amit házilag nem lehet megcsinálni.
2013. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neeem azok a fehér csövek,vagy a csillogó fekete,azt tudom hogy zománcozott.

Az átlag ez a matt fekete kéménycső,olyan mintha festve lenne,de olyan kixsit érdes a felülete.Gondolkoztam sima hőálló fekete festékben,de az üzletekben höálló fekete festéket csak sprayben kaptam volna,ugy meg nagyon drága lenne mert sokmundent kell festeni.

2013. jan. 16. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
régen volt olyan, hogy kályhacső lakk v. zománc. nagymamámnál az egy kis üvegcse volt és valami fekete lötyi volt benne, azzal szokták a kéménycsövet lekenni.
2013. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kerestem ezt a kályhacső lakkot,létező dolog,de szinte beszerezhetetlen :(

De azóta megtudtam hogy ezek a kéménycsövek szinterezve vannak! Létezik hőálló szinter,csak épp árakat nem találok erre.

Esetleg erről tud valaki infót?

2013. jan. 16. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!