Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megrepedt a kandallo ablaka/uv...

Megrepedt a kandallo ablaka/uvege . Mennyibe kerulhet egy uj?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerulheg egy uveg kandallo ablakba?
2013. jan. 23. 18:20
 1/5 kunu lenke ***** válasza:
Szia készülj fel rá,hogy 20.000 alatt az biztos,hogy nem úszod meg !!Ez egy speciális üveg aminek tűrni kell a magas hőt és a hőingadozást is,valószínűleg érdemes lenne új kandallót nézned?!Talán a speciális tudakozónál érdeklődj?!
2013. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a fenti linket javasolnám-amúgy mérettől függően már 2-3 ezer forintól vannak.
2013. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2013. jan. 24. 14:12
 5/5 anonim válasza:
1 Es válaszadóval egyetértek igazad van 1 es. Nekem is most a napokba töröt ki a kandalló üvegem az üvege 2400 ért adot bele üveget azt mondta hőálló na jól átvágot felkéne csak jelentenem mit adnak 2400 ft ért a mai árak mellet ?? A beépitése került azerba igy fizettem 3400 ft ot na ez nemsokat ér a mai világban. 3 as te nagyon elvagy maradva mond mit kapsz 3400 ért a mai árak mellet ? Én is lehet 1 es egy normális kandaló után nézek vagy a szervizének lesz szólva apám is azt mondta az üveg ha tönkremegy egy új kandalló árába kerül hát egyetértek mert kiszállási dijat munkadij + anyagot is számolnak egy jó 30 ezerbe biztos bele jön ki dolgizik ingyen és minőséget se ad ingyen. Az ár persze az üveg méretétöl is függ.
2013. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!