Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni olyan töltetet...

Hol lehet kapni olyan töltetet, amit a szoptatós párnába raknak (az a kis golyók) meg amit a babaágynemű szettekbe? (ami nem csak huzat, hanem kész paplan)

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 20:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és milyen varrógépet ajánlotok otthonra? (jöhet link is, márka és ár is:)
2013. jan. 24. 20:23
 2/11 anonim válasza:
100%

A szoptatós párnába polisztirol gyöngy van, vaterán érdemes rendelni. Amúgy tüzépeken árulnak ilyet, de általában drágábban.

A takarókban vatelin van, ez méterre kapható. Méteráru boltokban szokott lenni, de mi jóval olcsóbban vettünk egy bútorszövetet, plusz ehhez kapcsolható alapanyagokat árusító üzletben.


Nekünk ipari varrógépünk van, ebben nem tudok tanácsot adni.

2013. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is most készülök varrógépet venni, eddig egy "őskövületem" volt ami állandóan elakadt, jó ideje nem is használom már. Polisztirol gyöngyöt netről rendeltem. Vatelint méterárú boltban kapsz.
2013. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsot:)
2013. jan. 24. 20:38
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok:)
2013. jan. 24. 20:38
 6/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem Toyota varrógépem van,FSR 21 típusú és imádom!!Én csak hobbi szinten varrok itthon,de mindent varrok vele:könnyű kezelni és megbízható.

[link]

Felénk szivacs,kárpitos boltban lehet kapni olyan töltetet,ami a szopipárnában kell.

2013. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nagyon aranyosak vagytok, és ez a gép is jónak tűnik, és az ára is szuper:)

Köszi!!

2013. jan. 24. 21:13
 8/11 A kérdező kommentje:

6os!

És minden anyaghoz tudod használni? Vékony, vastag, sztreccs?

2013. jan. 24. 21:23
 9/11 anonim válasza:
Igen,én tényleg mindent varrok vele és soha nem volt gond:legyen az elasztikus,vastag,vékony,stb.Nyugodt szívvel ajánlom!Én a Média Marktban vettem pár éve,azóta nyúzzuk egymást. :)
2013. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az árára már nem emlékszem,de nem volt horror drága.Középár kategóriás inkább.
2013. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!