Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Heves megyében vannak olyan...

Heves megyében vannak olyan házak, amelyet részletre adnak el?

Figyelt kérdés
Szeretnék Eger környékén házat venni, de sajnos hitelhez nem tudok jutni, ezért olyan eladót kellene találnom aki részletre adná el a házát, hogy neki törlesszem. A fizetéssel nem lenne baj, most is albérletben vagyok és semmi probléma vele. Csak a bankok túl szigorúak!

2013. jan. 28. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak.
2013. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg segítenétek, hogy találom ezeket? mert nagyon jó lenne Mezőkövesd, Füzesabony környékén ilyet találni.
2013. jan. 29. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak. Ilyen feltételek mellett nem fogsz találni olyan embert, aki eladná neked a házát. De még ha valami csoda folytán találnál is, ügyvédet nem találsz hozzá. Gondold végig; mit írnátok az adásvételi szerződésbe? Mikor kerülne a tulajdonodba a ház? Ha az ügylet elején, akkor az eladó nincs biztonságban. Ha a törlésztés végén, akkor te nem vagy biztonságban.
2013. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig láttam már ilyet, nem tudom hogy oldották meg, de van aki így teszi fel a hirdetésbe is a házát, hogy részletre, csak sajnos nem Heves megyében van...
2013. febr. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!