Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki albérletben lakik, mennyib...

Aki albérletben lakik, mennyiből jön ki egy hónapba?

Figyelt kérdés
Szeretnénk költözni,mire számítsunk? Irjátok már,hogy melyik városban laktok,mennyi a lakbér,rezsi,kaja és hány fő?! Fontos! Köszi előre is. :)
2013. jan. 29. 12:03
 1/8 anonim válasza:
Nekem ez a 2. albérletem, az első egy 40 m2-es ház volt, összesen fizettem albérlet+rezsi 70000 Ft, egyedül, ebben caak a villany,víz, gáz és szemétdíj volt benne és alig voltam otthon, tehát a fogyasztásom is kevés volt. Az internet+kábeltévé+telefon még erre rájön. A 2. albérletemnél 80 ezret fizetünk, de itt már ketten és ebben már benne van az internet+ kábeltévé is.
2013. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Budapest XIII. kerület, majdnem kertváros, 38 nm2-en ketten, télen 80-90, nyáron 60-70 összesen.
2013. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
plusz 40-50 ezer a kaja
2013. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
bp 2en vagyunk albi 56000ft 60m2 ért.rezsi ugy 40 - 55 közt változó .2embernek 200 kilo kell élni , lakással egyut ez a minimum , de ez nagyon alja teoria....
2013. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ketten bérlünk szobát, így a lakhatás rezsivel, internettel 50 ezer, minden egyéb meg efölött igény szerint. Kajára olyan 60-80 ezret költünk, kocsira 30-40 ezret, szórakozásra 30-40 ezret, plusz havi 30-40 elmegy egyszeri dolgokra (ruha, ajándékok, utazás, előre nem látható kiadások).


Az előző párommal egy másfél szobás lakást béreltünk, az rezsivel együtt 90-100 között mozgott. Kajára 30-40 ezret költöttünk, és még kb. 40 ezrünk maradt minden egyébre.


Igazából nekem jobban tetszik a mostani verzió, mert összességében magasabb életszínvonalat eredményez, illetve tudunk mellette megtakarítani. De ehhez tolerancia kell, mert nyilván lakótársak is vannak, bár a párom legjobb barátjánál lakunk, így kicsit olyan kollégiumi hangulata van az egésznek.

Mindkét albérlet Budapesten van.

2013. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75m2-es közös udvaros ház 45ezer albérleti díj + nyáron max 15ezer rezsi mindennel együtt, télen a gáz miatt ez megugrik 40-50ezerre. 2 főre. Kajára nem sokat költünk, olyan 30ezer megy el egy hónapban. De ugye havi szintem a tisztító és tisztálkodási szerekre is kell gondolni, meg ruhákra néha és mindig vannak egyéb kiadások is.
2013. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miskolc,másfeles gázos lakás 2 fő

Lakbér 30,rezsi nyáron 15,télen 25.

Kaja kihozható lenne 30-40-ből is,de inkább 60,nem spórolunk.

Összességében kb 150-170 amit elköltünk,de ebben sok olyan van amit nem lenne muszáj megvenni,100ból ki tudnánk jönni szűkösen.

2013. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk Pesten az 1. kerületben zöld övezetben van lakásunk (4 emeletesben 1 szobás ) 35.000 Ft / hóért adtuk ki + az ott lakó fizetni a rezsit ( ami 1 szobára nem túl sok ) szerintem nem lehet több neki legrosszabb esetben sem 55.000/hó-nál . Na de a kaja már nem az albérlethez tartozik , lehet hogy minden nap luxus étteremben esznek vagy csak szenyán élnek ( az igényeitektől függ na de akkor ha már kajáról beszélünk akkor valamivel utazni is kell ....
2013. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!