Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten albérletben élő...

Budapesten albérletben élő fiatalok! Ti mennyiből jöttök ki egy hónapban?

Figyelt kérdés
Mire mennyit költötök? (albérlet, rezsi, kaja, szórakozás, ruha, bérletek, autó, stb, bármi)

2013. jan. 10. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vezetünk táblázatot, és az alapján havi 240 ezer a kiadásunk, és 250 a bevételünk. (Ezt egész éves átlag alapján írom.) Ketten vagyunk.

Nagy általánosságban így néz ki:

Albi+rezsi+mobil+UPC: 105.000

Étel: 55.000

Lakáselőtakarék: 40.000

Háziállat: 10.0000

Ez így 210 ezer. A maradék 30-ból veszünk új dolgokat a lakásba, öltözködünk, gyógyszert veszünk, megjavítunk/megjavíttatunk dolgokat.

2013. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetro ***** válasza:
48%

Hárman vagyunk, egy keresettel.

A lakás rezsivel-nettel átlagba 130ezer. A telefonszámlák olyan 40e.

A kajának igazából két része van. Szerintem olyan 60-70ezerért vásárolunk itthonra, de sokszor eszünk étterembe, de az szerintem inkább szórakozáshoz tartozik...

Szórakozásra teljesen változó, hogy mennyit költünk. Moziba-színházba sokat járunk. Múzeumba is havonta egyszer-kétszer, de oda általában nem kell belépőt vennünk. Ha az étteremben evést is hozzá veszem, akkor olyan 60-80e havonta.

Ruhát nem havonta veszünk, és ötletem sincs mennyit költünk rá.

Bérletet nem veszünk, nem is BKVzunk. Bicikli, gyaloglás, motor, messzebbre meg autó.

A járművek változóak. Télen legalább egy tank benzin, meg karbantartás havonta. A többi három évszakban kevesebb.

Van állat is, havi 10e.

Szinte minden hónapban vennünk kell valami technikai ketyerét.

Általában anyukám is megtalál valamivel. Ha nem is mondja, hogy kell, de én érzem...

2013. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!