Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek a fenti lakó ellen?

Mit tehetek a fenti lakó ellen?

Figyelt kérdés
Már többször felmentem hozzá, mert a másfél éves kislányom rengetegszer felriadt álmában a zajongásaik miatt, legyen az éjjel, vagy nappal. Bútort tologat (éjjel is), ordítoznak, teljes mértékben zavarják sokszor a nyugalmunkat. Mit tehetek? Rendőrség kijön ilyenkor, ha zajonganak éjjel? Vagy mit lehet tenni, mert már kezdek kiakadni.
2009. szept. 5. 21:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
68%
Persze. Csendháborítás nem csak éjszaka van. A nap bármely szakában.
2009. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szegénykém, átérzem! Nálunk az anyukám felett lakó (egy szem pasas) ilyen, de ő beteg is. (skizofrén és depis is, egész éjjel jön-megy, kopog, zörög, matat, meg lehet tőle őrülni, és hiába szólunk neki. Udvariasan elnézést kér, és másnap újra kezdi). Mi már gondolkodunk egy ideje, hogy új lakás után kéne nézni, de borzasztóan sajnálnám az új vevőt is átverni... :(


Rendőrség kihívása jó ötlet, de csak ideig-óráig hat. És még magadra is haragítod őket még jobban.


Plafonra lehet szerelteteni hangfogót, anyukámnál ez nem megoldás, mert 20 cm-t elvenne a lakásból, és nála amúgy sem nagy a belmagasság, és plafonig érő beépített szekrényei vannak.


De ha nagyon zavar, és költözni nem akartok, akkor a neten nézzetek szét.. hangfogó szigetelés plafonra - rá kell keresni. Olyan 100 ezer körül lenne egy 34 nm-es lakásra, ennyit már kinéztem a múltkor..

2009. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nyugodtan hívd ki a rendőröket. Csendháborítás miatt bármikor feljelentheted a feletted lakót, ha zavar.


Vagy menj fel MINDEN EGYES ALKALOMMAL, amikor zajonganak. Szépen, kedvesen mondd meg nekik, hogy mindig fel fogsz jönni, ha zavarnak, és ők fogják megunni előbb :-))

2009. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
soha nem hagyja abba, inkább szigeteld le a mennyezetedet, ő úgysem fogja az saját padlóját. Parafa tökéletes erre, de drága, azonban utána csönd csönd és csönd...:D
2009. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Hangszigetelj, vagy költözz el. Más megoldás nincs.
2009. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

A fölöttem lakó hülyegyerek pont ilyen volt.

Már nem tudtam, hogy mit csináljak, ezért a régi módszerhez nyúltam. Vagyis elővettem a partvist és felkopogtam. Aztán elhallgatott. Később folytatta, akkor már a radiátor csövet vertem. Azóta semmi zaj nincs.

2009. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

gyakorlatilag semmit sem tehetsz, reggel 6-tól este 10ig NINCS CSENDHÁBORÍTÁS! Aki mást mond az rosszul tudja.

Ha mégis éjfél felé csinálja akkor feljelentheted persze nyugodtan.


Ha viszont vered a plafont partvissal, vagy a radiátort kopogtatod mint egyik 'értelmes' hozzászóló írta, akkor ha van neki esze feljelent téged zaklatásért és meg fogja nyerni, és utána a bíróság máshogy fog hozzád állni ha csendháborításért jelented fel őt.. Szóval többet ésszel,...

2009. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
62%
Menj fel és lődd szét őket shotgunnal xD
2009. szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

00:27

Nagyot buktál, mert az régen volt, mostmár akármikor. És így jogos is. Az más kérdés, hogy csinálni nem lehet sok mindent, de akkor sincs már időhöz kötve...

2009. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A radiátorcső nálunk nem jött be, én is megzörgettem mikor húzogatta a bútorait, meg csörömpölt, erre üvöltve levágtatott, hogy mit zajongok velem nem lehet együtt élni, tanuljam meg, hogy itt mások is laknak. Még neki állt feljebb.


...

2009. szept. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!