Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van nektek TIGÁZ óraleszerelés...

Van nektek TIGÁZ óraleszereléses és elszállításos történetetek amiből lehet tanulni?

Figyelt kérdés
A szomszédjaim egy részétől a héten elvitték az órákat, kicsit be vannak rezelve segíteni szeretnék nekik? Mit tudnak csinálni, illetve hogyan tudják megúszni a büntetést?

#TIGÁZ #Tiszántúli Gázszolgáltató #óraleszerelés
2013. febr. 10. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmit, bárki manipulálhatja az órákat a leszerelés után/közben.
2013. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos van...

[link]

2013. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezt a cikket olvastam:


[link]


Ha jól értem akkor ,ha én vegyes tüzelésre szeretnék áttérni, hogy kicsit spóroljak akkor fel kell kötnöm a gatyám mert könnyen beleesek a csapdájukba?

2013. febr. 10. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

"Azt beszélik", hogy a leszerelt mérőkre, az autóban ráteszik a mágnest a szerelők.

Mire beérnek vele a telephelyre, már mind át van mágneseződve.

A "független szakértő" meg majd meg fogja állapítani ennek a tényét, és rögzíti a jegyzőkönyvben.


Mivel nyílvánvaló, hogy -állítólag- csalnak a gázműveknél,

ezért áthívnak a szomszédos szobába, hogy alkudjatok meg az összegben.

A gyakorlat az, hogy az eredetileg 4-500ezer Ft-al beijesztett ügyfél boldogan aláírja, hogy kifizeti a büntetés felét.

2013. febr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg,hogy átjelentkeztem a magánházból a fiam lakásába,és lakatlanra jelentettem-papíron.
2013. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja! És jórészt cserépkályhákkal fűtök,pedig 6,5 éve kiépítettem a kombikazános rendszert a kéményes konvektorok,és a "hévíz" vízmelegítő helyett.
2013. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"– Minden gazdasági társaság bizonyos gazdasági célok elérése érdekében tűzhet ki a munkavállalói számára motivációt. Mivel társaságunknak rendkívüli érdeke fűződik ahhoz, hogy a szabálytalan vételezésből eredő veszteségeket csökkentse, erre vonatkozóan a társaság bérmegállapodás keretében szabályozza az adott évben a munkavállalók részére adható motivációt – válaszolt Száraz Gábor, a Tigáz Zrt. sajtószóvivője arra a kérdésünkre: kapnak-e jutalékot a munkavállalóik."

[link]

2013. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Off!

Azért gratulálok az újságírónak-jelen esetben Békési Brigittának! Íme a cikkének utolsó mondata:

"A férfi állítja: soha nem lopott áramot."

2013. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A kérdésem az lenne ezek után, hogy érdemes -e áttérni a vegyestüzelésre? Készüljek majd fel egy esetleges TIGÁZ próbálkozásra is?
2013. febr. 12. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
De hát nemrég volt egy csávó aki a feleségével pert nyert a szolgáltató ellen mert a szakértő nekik adott igazat.
2013. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!