Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nalatok mit jelent az h rend?

Nymphadora204 kérdése:

Nalatok mit jelent az h rend?

Figyelt kérdés

Ennek a szonak a fogalman eleg sokszor veszekszunk anyammal.

12/L

Koszonom az ertelmes valaszokat.



2013. febr. 11. 20:26
 1/4 anonim válasza:
hogy erted hogy mi az a rend??? az pl nem rend amikor a szethanyt ruhaid egy kupacba bevagod. az agyad be van agyazva ki van szelloztetve. iroasztalodon nem hevernek szana szet a dolgaid. a polcaid nem porosak nagyon (bar mondjuk ez mar a rend fogalombol kisse a tisztasagba is atmegy) NEKEM ez a rend. :)
2013. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Renáta6 válasza:

- Minden reggel ágyazz be, a ruháidat a szekrényben tartsd.

- A polcokon, komódon, íróasztalon, egyéb bútorokon csinálj rendet, tegyél mindent a helyére.

- Rendszerezd, csoportosítsd a dolgaidat. Amit szükséges azt selejtezd. Használj tárolókat, dobozokat, amikbe a ritkábban használatos dolgokat elrakhatod.


Tudom, hogy ilyen korban nem a takarításon és a rendrakáson jár az agyad, de jobb ha anyukádra hallgatsz ilyen téren is. A portörléssel és a porszívózással, tiszta ágyneműhúzásával rengeteg betegséget megelőzhetsz.


Ne felejtsd el, hogy minél nagyobb a kupi, annál nagyobb a baktériumtenyészet.

Ha mikroszkóp alatt látnád ezeket a a baktériumokat, biztos másképp vélekednél a rendrakásról:)

2013. febr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A használt ruha a szennyesbe, a levetett cipő a cipőtartóba, reggel ágy összerakás, tiszta ruhák a szekrénybe.

Itt kezdődik.

2013. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eldobott koszos zokni zavar és az is ha a vizes törölköző nem a helyén szárad.Nem szeretem a pedáns rendet,mert azt feltételezem ott már nem is élnek emberek! Rosszul érzem magam ha patyolat tisztának nevezett helyre kell mennem,azt látom sose jó az ahova leülök! Nálunk elöl vannak tucatra azok a könyvek amiket olvasunk az újságokkal együtt,hogy mindenki hozzáférjen. A polcokon sokszor a CD lemezek tömege szanaszét (majd elunja az aki hallgatja és ezek után elteszi)valamint apró számítógép alkatrészek amihez nem merek nyúlni. Nálunk csak akkora rend van csak amiben mindenki jól érzi magát! Nem akarok percenként csutakolni azért,hogy minden csillogjon-villogjon! Én is szeretném magamat otthon érezni!
2013. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!