Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rend van most nálatok? Ha...

Rend van most nálatok? Ha betoppanna valaki, akkor vendégvárásra alkalmas a lakás? Nappali, konyha, fürdő, stb.

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 14:47
1 2
 1/18 anonim válasza:
83%
Igen. Esetleg a nappaliban az íróasztalon kéne pár dolgot elpakolni, de amúgy tipp-topp az egész lakás :)
2009. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak egy tálca van a mosogatóban de kimagyaráznám :)))))
2009. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ja, elmegy :) semmi különös nincs elől, nincs kosz.. jöhetne bárki :)
2009. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne :)))

FEstés közepén vagyunk:) Egyébként én azon a véleményen vagyok, hogy a ház legyen értem, és ne én őérte. Sosincs nálam tip top rend, időm sincs rá. Kettőkor hazaérek, leülök a mellékes melómhoz, utána meg tanulnom kell. Este 11 után tudnék takarítani pakolni rakodni , de akkor már állva elalszom. Nem hajigálom szét a cuccaimat, viszonylagos rendet tartok, hétvégén meg próbálok ezt azt megcsinálni.

2009. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki betoppan, egy kellemes, otthonos lakást talál, ahol tisztaság van, de látszik, hogy élnek benne. Mindig van elől pár könyv, újság az asztalokon, a székek hátán előfordul ruha stb.. Azt én sem bírom, ha egy lakás tömény disznóól.
2009. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 10 perc alatt olyan állapotot tudnék varázsolni, hogy vendégeket lehessen fogadni. Mivel kisállatot tartok, így ez nálam "természetes". Folyamatosan szétpakol valamit az apróság. :)
2009. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tisztaság van, de rend nem nagyon, ami abból adódik, hogy a 10 hónapos lányom örökké rámol-pakol.. De ez olyan szinten természetes, hogy ettől simán beengednék bárkit.
2009. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Hatalmas kupleráj van mint általában. Csak hétvégén van rend. Ilyenkor korán kelek, kidobálom a fél szekrényt, mire valamit felveszek, elindulok. Délután hazaérek, kicsit netezek, vagy olvasok valamit, aztán állok neki a főzésnek, mosásnak, ha ez megvan tanulok, fürdök, és máris este van. Nem állok neki takarítani, nem érek rá. Majd hétvégén.
2009. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mert hétvégén takarítottam:D

De egyébként nem mindig szokott ám ez így lenni...

2009. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs túl nagy rend :S Bent van a lakásban a kutyám, esett az eső és most, hogy hazaértem bejöttem cipővel :S de majd mindjárt nekiállok, ha már ráébresztett a többi hozzászóló, hogy másoknál rend van :D
2009. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!