Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sokan laknak egyedül? Többi lent

Sokan laknak egyedül? Többi lent

Figyelt kérdés
Vannak itt olyanok akik egyedül laknak? Csak azért a kérdés mert eddig mindíg laktam valakivel, és most lett egy saját lakásom, és kicsit fura most egyedül lakni, és olyanra lennék kivánics, hogy pl mivel találják fel magukat mikor egyedül vannak, stb :)
2013. febr. 12. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
GYK-zek!
2013. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már nem egyedül lakom, de amikor úgy volt, akkor pl. mindig dekoráltam, csinosítottam a lakást. Azzal sok idő elmegy. Sokat olvastam, tévéztem. Most a párommal élek, egyáltalán nem szoktunk pl. tévét nézni, nincs rá időnk, csak ha valamelyikünk elutazik.

És persze sokat mászkáltam el, találkoztam szinte minden este a barátaimmal, ha meg nem értek rá, akkor elmentem este színházba vagy valami (maesteszinhaz.hu érdemes nézni, nagyon olcsó :) ).

2013. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 evika21 válasza:

Nem írtad férfi vagy nő vagy. Mert nem mindegy..... főzicskézni is lehet új ételeket kipróbálni, olvasni, nyelvet tanulni autodidakta módon /ez ám az igazi kihívás!/

Rég látott barátokat megkeresni, szóval csak a fantáziádat kell beindítani és menni fog. Nem fogsz unatkozni!

2013. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
férfi, egy kis egyedüllét most rám is fér, hogy összeszedjem a gondolataimat, csak aztán a késobbiekkben nemtudom mi lesz, ezért gondoltam megkérdem olyanoktol akik hasonló cipőben járnak :)
2013. febr. 12. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amikor különköltöztem a szüleimtől (22 évesen), fél évig laktam egyedül, nagyon élveztem. Akkor még internet sem volt, de sosem unatkoztam. Rengeteget olvastam, kirándultam, kocsmáztam a cimborákkal, nagyon sokat utaztam (olcsó volt a benzin).
2013. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy férfi vagy nő. Ugyanúgy egyedül van, ha egyedül van.
2013. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!