Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szombathelyi Derkovits lakótel...

Szombathelyi Derkovits lakótelep milyen? Jó hely, biztonságos?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik a város kifejezetten rossz környékei közé, de nem is mondanám valami jó és biztonságos helynek sem. Persze nagyon függ attól is, hogy konkrétan melyik házról, lépcsőházról van szó. Vannak nagyon rendesek, de elég rosszak is.
2013. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
próbáld meg az oladi lakótelepet
2013. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy hallottam, hogy az Oladi még a legkultúráltabb, m nincsenek önkormányzati lakások se. Csak a Derko olcsóbb...lehet, h nem véletlenül? Nem tudom:S Kiírtam máshová is a kérdést, ott vki azt írta, h nem engedné a bnőjének, h sötétedés után a Derko-n egyedül sétáljon...
2013. febr. 13. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nem durva a helyzet, de tényleg nem tartozik a legjobb környékek közé. Olad sztem sokkal jobb hely, nem véletlenül drágább.
2013. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Igen olad biztonsàgosabb. És nagyon jo közösségek és programok vannak. Saját tapasztalat :)
2013. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
azért a derkovits egy elég nagy telep.. konkrét házat nem tudsz mondani?
2014. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!