Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 20-40 év közöttiek, nektek...

20-40 év közöttiek, nektek mikor sikerült elköltöznötök otthonról, úgy értem, hogy már nem anyuka meg apuka hátán "élősködtetek", hanem külön éltetek (egyedül, vagy már meglévő párotokkal) és a saját kenyereteket kerestétek?

Figyelt kérdés

Mikor kezdődött ez az úgynevezett nagybetűs Élet. Nálam nem áll fent semmi ilyesmi csak ma elgondolkodtam 1-2 dolgon és kiváncsi lettem.

17F



2013. febr. 14. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok,de szerintem soha nem fogok elköltözni,nem azért,mert nem szeretnék,hanem mert nincs rá esély.

Sajnos szomorú ezt kijelenti,de akkor lesz saját lakásom,ha a szüleim meghalnak.

És nem is igazán látom értelmét minden áron azért szűkölködni,kihajtani magát az embernek,hogy 60 éves korára legyen egy lakása és feldobja a pacskert.

Azért,hogy legyen 20 év múlva egy lakásom nem fogok 20 évig kenyeren és vízen élni.

Az albérletet pedig pénzkidobásnak gondolom.

Családot nem szeretnék.De még ha szeretnék sem vállalnék ilyen kilátástalan világban.Kölcsönt soha nem vennék fel,egy fillért sem.Nem akarok minden esten úgy lefeküdni aludni,hogy adósa vagyok valakinek.


Amúgy nem lennének nagy igényeim lakás téren.Egy garzonban is leélném az életemet,de sajna az is nagyon drága.

2014. szept. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Drk91 válasza:
sajna egyetértek az utolsóval :( a mai Magyarországpn, ha a szüleid nem dúsgazdagok és nem tolják a feneked alá a lakást (amit egyébként elítélek, mert az azt jelenti h nem te magad dolgoztál meg érte..) akkor esélytelen elmenni korán ( a korán alatt kb 19-23 éves kort értek..) Én is még itthon dekkolok, de most úgy alakulnak hogy lesz egy állásom, ami nem sokat fizet, de párommal együtt össze tudjuk rakni és úgy már lehet közösen tervezgetni.. :)
2016. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!