Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felmerült, hogy az Újhelyi...

Felmerült, hogy az Újhelyi lakótelepre költözöm. Egyes ismerőseim azt mondták, hogy az rossz környék, nem jó a közbiztonság, de többször voltam arrafelé, nekem nyugodtnak és csendesnek tűnt. Ottlakók véleményét várnám, hogy vajon melyik igaz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 12:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Elírtam, tehát az Újhegyi lakótelepre gondoltam, Kőbányán. :-)
2009. szept. 7. 12:59
 2/3 anonim ***** válasza:

kb 5 évet laktam ott a Mélytó, a közepesnél kicsit rosszabb környék, mérsékelt mennyiségű cigánnyal. Közbiztonság nincs a toppon.


A tó mögött anno harcikutya versenyeket tartottak, sok keménykedő arc volt arra.


Még mindig sokkal jobb, mint a Belvárosi rosszabb részek (nyolcker) - Erzsébet - Csepel - Kispest, vagy Kőbányának a rosszabb részei, de magamnak azért nem vásárolnék ott.

2012. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem para környék, sokkal rosszabbak is vannak. Én a Lavotta utcai lakótelepen lakom, ami ugye ott van nagyjából mellette, ez nagyon szuper, jobb szerintem, mint az újhegyi lakótelep, de az sem rossz.

Nekem ott egyedül az nem tetszik, hogy nagyon zsúfolt. Jó, van egy pár cigány, de túlélhető mennyiségben. Szerintem alapvetően tényleg nem rossz hely, és a közlekedés is jó. 85-össel, 85E-vel közel Kőbánya-Kispest és az Örs.

Jobb hely sokkal, mint Külső-Józsefváros vagy Kőbánya-Gyárdűlő.

2012. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!