Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyiből jönne...

Szerintetek mennyiből jönne ki? vagy melyik lenne a jobb? megérné? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

szeretnénk egy házat építeni.Viszont nem tudom melyik érné meg jobban..

kb egy árat tudnátok mondani?

amilyet szeretnénk:

3 szoba,1 fürdő,nappali,nagy konyha,spájz. meg 1-2 dolog még.

ingyen lenne az építés,mert a tesóm férje híres kőműves,szóval a bolti árnak a feléért,vagy 60%-al kevesebbéért tudná beszerezni.

szerintetek mennyiből lehetne felépíteni a házat?

Pl egy ilyet:

[link]

Aminek ilyen lenne a belseje,nem is tudom hogy hívják (Rönk?!) ebben nem fáznánk ha jól szigetelve van? vagy szerintetek jobban megérné a tégla? mennyi lenne a különbség? van aki épített már itt házat? mennyiből jött ki? mekkora? minden véleményre kíváncsi vagyok:) szeretnénk tavasszal elkezdeni. minden árat írjatok kérlek,és minden tapasztalatot ,észrevétel stb:)

további szép napot nektek!:) és köszönöm a válaszokat:D



#ház #pénz #faház #téglaház.
2013. febr. 19. 09:32
 1/4 Bence_ ***** válasza:

Rönkházzal mit kezd egy kőműves?

Mondjuk alapot tud neki készíteni.

Előszór találd ki, hogy mit szeretnél. Csinálj egy vázlatot. Ezután biztosan akad majd aki segít.

Hol van telek, milyen a fekvése, domborzata? Településen milyenek a szabályok?

2013. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek utána kell járni. Illetve pontosabb adatok kellenek. Nem mindegy, hogy 12 vagy 60 négyzetméteresek a szobák például.

Ha rönkházat akartok, akkor meg még sokkal több kérdés is felmerül. Nem mindegy például, hol építitek. Ha többszáz km-ről kell hozatni a tízméteres rönköket, akkor csak maga a szállítási költség is nagyon magas.


Viszont beszélj erről a tesód férjével. Neki van tapasztalata abban, mi kell nektek, hogy kell kalkulálni. És azt is tudja, pontosan mit mennyiért tud beszerezni!

2013. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a tesód férje híres kőműves talán egyszerűbb lenne őt kérdezni.Egyébként mi alapján vársz választ? 50 V. 250 M2 ES 1 V. 2 SZINTES LESZ SEMMIT NEM ÍRTÁL.Így én 1 és 150 milla közé saccolom.
2013. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ő is azt mondta h tervezzük meg..

ezért kérdeztem hogy szerintetek melyik lenne a jobb,tégla vagy a fa házikó.

hát kb a ház jó lenne 120-150 nm. 1 szintes.

a telek az olyan hogy oda bármit építhetsz,akár még 1 pálma levelekből készültet is,szép egyenletes stb. nem tudom mit kell tudni úgy róla :'D nő vagyok.. :)

és a kőműves úgy jön,hogy ők építenek minden fajta házat..:D fa,tégla,isten tudja hogy még mi. szombaton jön és addig kellene megvariálni:) tervet azt már készítettem.

kicsit béna,de jó az :D meglehet érteni..

2013. febr. 20. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!