Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan varrjam be a párnát,...

Hogyan varrjam be a párnát, hogy ugyanolyan legyen a töltésnél használt résnél is, mint a többin?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit furán írtam ki a kérdést, mivel egyáltalán nem értek a varráshoz :) Barátnőmnek szeretnék egy szív alakú párnát csinálni születésnapja alkalmából és már majdnem kész van, összevarrtam a két felét pelenkaöltéssel egy kis részt kihagyva, hogy majd meg tudjam tömni. Kifordítottam ahogy majd ki kell néznie, de hogyan varrjam össze úgy, hogy a varrás mindenhol ugyanúgy nézzen ki? Kézzel csinálom, mivel varrógépünk nincs sajnos. Előre is köszönöm a válaszokat!

20/F



2013. febr. 19. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziv alakot kiszabod, ketto darab lesz, viszont a hatuljat elfelezed, tehat a kozepen fogod megtolteni, majd osszevarrni.

Az felso resz lesz egy darabbol, a hatulso reszt felezed, ami kozepen lesz, tehat ketto fel darabod van. A szeleket osszevarrod, ezutan megtoltod, s ezutan osszevarrod a kozepen is, ahol nyitott resz marad a toltesre, ez hatul nem fog latszani.

2013. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh... egy kicsit bonyolultnak tűnik így első olvasatra, de köszönöm, megpróbálom!
2013. febr. 19. 13:13
 3/3 anonim válasza:
csinálsz egy szív alakot mindegy milyen anyagból, ezt megtömöd, összevarrod, randa is lehet, majd megcsinálod a huzatot, amit hátul középen megcsinálsz tépőzárasra, itt berakod a belsőt, és a körbe a varrás mehet bentről rendesen
2013. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!