Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni egy használt,...

Érdemes megvenni egy használt, nagyon olcsó szobabiciklit? Ugyanolyan "hatása" van?

Figyelt kérdés

Nem találok semmi más megfelelő mozgásformát, szóval légyszi ne győzködjetek, hogy csináljak mást.:) Utcán, konditeremben, tehát emberek előtt semmiképp nem szeretnék ekkora túlsúllyal mutatkozni, egyenlőre. Itthon sincs sok lehetőség, panelban nem lehet ugrálni, tehát a pörgősebb aerobic is kizárt. Ezért jutottam arra, hogy nekem mindenképpen a szobabicikli lesz a tökéletes.

De nincs munkám, nincs pénzem, tehát nincs is miből félre tennem. Hónapokig meg nem akarok várni, amíg találok munkát.

Mágnesfékes amúgy, és a kijelzője teljesen hiányzik ki van szedve, így lenne 8 ezer.

Ja és nem ettől várom a csodát, mielőtt valaki félre értené, már január eleje óta diétázok is keményen, eddig 6 kiló mínuszt értem el, dehát még hátra van 25. Szóval szerintetek megvegyem?


2013. febr. 7. 22:01
 1/4 dieta ***** válasza:
65%

Nem akarlak lebeszélni, de írod panelban élsz. Ha eddig liftet használtál cseréld le a lépcsőre.Hatásos és feltűnés nélkül le lehet menni akár pluszba is a bevásárlás mellet csak a mozgás kedvéért. Nem tudom milyen diétával fogytál eddig de a 25kg elég hosszú időt kíván .Ha valamilyen fogyókúrás egyoldalú diétát csinálsz nem tesz jót az egészségnek.A kilók rendbe lesznek esetleg a szíved, májad, veséd látja kárát.Az a jó ha változatosan étkezel kerülőd a cukrot előny be részesíted a gyümölcsöt és a menyiséget tartod a kívánt szinten.

Az elfogyasztott kalóriához tartozik egy súly ezért ha egy idő után megáll a fogyás azt jelenti ismét csökkenteni kell a kaja menyiségét .Ha elérted a kívánt célt csak úgy tudod megtartani ha a hozzátartozó kalóriát fogyasztod. Ne akarj drasztikusan fogyni ideális a heti 50 dkg.

2013. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lehet.


A kijelző miatt ne aggódj, az interneten is utánanézhetsz, hogy 1 órányi szobabiciklizéssel mennyi kalóriát égetsz és ha számolod az időt akkor kijelző nélkül is nyomon követheted, hogy mennyit mozogtál.


Viszont összehasonlítva kondit a szobabicajjal, én a kondi mellett döntenék. A szobabiciklit nagyon könnyen meglehet unni, az elején mindenki azt hiszi, hogy nem, de ez általában így van. A kondiban teljesen más a légkör és változatosabb is, hosszú távon jobban élvezhető. A megjelenés miatt pedig nem kellene gátlásaid legyenek, elvégre a konditerembe nem véletlenül jár az ember és ezt mindenki tudja.


Szóval abból a pénzből inkább kondibérletbe fektess, de a szobabicaj is jobb a semminél.

2013. febr. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megvenned.

Én majdnem minden nap tekerek egy órát, idáig még nem untam meg, mert be szoktam tolni a tévé elé és közben nézek valami filmet.

2013. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, napi fél óra tévézéssel nehezebben lehet megunni a szobabicajt, de az annyit is ér. Ne legyen félreértés, az is több, mint semmi mozgás, de a rendszeres kondizás sokkal többet érne, mint napi 30 perc tekerés a szobában.
2013. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!