Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna?...

Lányok! Titeket zavarna? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és szeretném bemutatni a szüleimnek. Viszont olyan a lakásunk, hogy nincs bent a wc, ahhoz ki kell menni a gangra, csak 1 szobás és itt-ott a fal is le van jőve. Szóval nem egy mai darab. Titeket zavarna, ha a barátotok úgymond "lepukkant" helyen lakna? Én csak emiatt félek idehozni, mert nem tudom hogy reagálna a helyre. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. febr. 24. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eléggé zavarna! De senki nem tehet róla, milyenek a szülei.
2013. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Ha őket nem zavarja, hogy itt-ott még vakolat sincsen,

akkor rohadtul igénytelenek...

2013. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
klotyó nincs, net van...mivel arra gondolnék, hogy a barátom ebben szocializálódott, nagyjából neki is ez az igényszintje (hiszen ő sem tesz ellene semmit), biztosan szakítanék vele emiatt
2013. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát....sűrűn nem mennék oda az is biztos,de nem hinném,hogy szakítanák azért mert a szüleidet nem veti fel a pénz,hogy összkomfortosat vegyenek ...vagy mert őket nem zavarja,hogy potyog a vakolat.Egyébként gondolom fiatal vagy...
2013. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Napkiraly ***** válasza:
ismerve a mai nőket, hát jobb ha nem viszed oda, két esélyes. Én se voltam még a csajomnál,pedig már lassan 5 éve megvan. Biztos nem véletlen nem mehetek hozzájuk.
2013. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te ismered a barátnődet hogy milyen.

Én biztos nem szakítanék ezért, de lehetőleg inkább nálunk legyünk többet.

Azt megkérdezhetem hány éves vagy,mert azért az sem mindegy?

2013. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egy gyerek nem tehet arról, hogy hova születik. az ősök hibája, ha igénytelenek.


nos, sztem ne vidd fel magatokhoz a lányt, mert félő, h onnantól más szemmel nézne rád. mindkettőtöknek kellemetlen lenne. gondolom te szégyelled a lakást, ő meg feszengene, mert tuti valami másra számított, minimum vmi hasonlóra, amit ő otthon megszokott.


az én párom sem palotában nőtt fel, igaz annyira nem voltak súlyosak a körülmények mint nálatok, de náluk nem volt annyira fontos a lakás állag-és tisztaságmegóvása, így nekem kellett rávezetnem őt bizonyos dolgokra.

nem voltunk már tinik, mikor megismerkedtünk, elmondta a lakás állapotának az okait, és így könnyebb volt megemészteni. szerencsére sosem kellett 1 óránál többet ott eltöltenem, nem is várta volna el.

2013. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Hehe, szépen lepontoztatok. Szerintem meg tehet egy fiatalember is. Ha nő létemre megtanultam glettelni, vakolni, akkor minimális befektetéssel (pár ezer forint), esetleg kicsit helyrepofozhatná a pecót. De hát nincs igény rá. Nem a szülei szegénysége, hanem a családi igénytelenség miatt szakítanék... persze nem azonnal, de befészkelődne ez a tény a fejembe. A pénz leszarós, az igény a legfontosabb. Tessék, pontozzatok le megint.:)
2013. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van az utolsónak!


Amúgy a komfort hiányából fakadóan, higiéniai gondok is lehetnek a csajnál.Ha nincsen wc, akkor gondolom, hogy fürdőszoba sincsen.


Mivel a főzés is ott történik, a kajaszag, az égett olajszag, és az emberi izzadtságszag mindenbe beleette magát.

Fogadok rá, hogy dohányoznak is, tehát még büdösebb minden és mindenki.

(Az ilyenek mellől húzódik el mindenki a Bkv-n)


Tehát az igénytelenség mellé, még alapvető tisztálkodási gondok is társulnak valószínűleg.

Mivel ez egy lepukkant bérház lehet, ezért az egész környezete ilyen, és ő ezt látta egész életében minden szomszédjától.

Sajnos ő már így szocializálódott, és ha önmagától nincsen késztetése rá, hogy másképpen éljen, te nehezen fogod tudni megváltoztatni.


Mindezek ellenére lehet, hogy egy igazi kincset találtál a személyében, bár nem nagyon hiszek már a tündérmesékben...

2013. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:) szerintem feleslegesen tépjük a szánkat, nézz szét, hogy élnek emberek, mindent a pénzhiányra fognak, még a retket is, vagy ott vannak a vadiúj drága autók a dzsuvás lakótelep parkolójában (a tulajoké)... érthetetlen és belőlük van több...
2013. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!