Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minden egyes nap a felettem...

Minden egyes nap a felettem lako szomszéd hajnali 5kor felkel és olyan intenziven dübörögve járkál orákon át mintha lépésenként fizetnének érte egy 20ast egészen addig amig el nem megy dolgozni. Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Ujépitésü hangszigetelt társasház de a dübörgése ugy hallatszik hogy felmennék és letörném a trampli lábait
2013. febr. 25. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Talán szóljál neki, mi ezen hogyan segítsünk???
2013. febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TArsashaz, lehetoseged van arra, hogy megkered, hogy a papucsat cserelje le, s hivatkozhatsz a duborgesre pl. NEm feltetlenul kell letorni a labait stb., ezt normalisan is meglehet kozeliteni, mivel tarsashaz, ahol alkalmazkodni, turni is kell stb.
2013. febr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lienah válasza:

Kedves kérdező!


Én magamról tudom hogy "dübörgök" (persze ez akkor van, ha nem lábujjhegyen közlekedek)... Ez azóta van, amióta igencsak nagy súlytöbblettel rendelkezem:( Hiába próbálok odafigyelni, ha sietek....

Szóval nem valószínű, hogy direkt csinálja... Először nézd meg hogy "ki az".

2013. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
örülj neki, az enyém annyira horkol hogy nappal tanulni este pedig aludni nem tudok tőle... megy az anyázás éjjel-nappal... egyszer tutira megölöm
2013. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hosszú távon akár a dübögés, akár a horkolás egyformán idegölő.
2013. ápr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!