Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a szomszéd...

Mit lehet tenni a szomszéd macskái ellen?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk és a szomszédnak van vagy 5 macskája. Állandóan átjönnek és szétszarják és széttúrják a kertet. Egy darabig tűrtem. Felszedtem a szart, vissza kapartam a gödröket, de ezt így 2 év után meguntam. Elkezdtem át dobálni a macskaszart a szomszédhoz, de ez nem megoldás. A szomszédnak hiába szólok, hogy zárja el a macskákat, le se szarja. Azt mondja nem tilthatja meg a macskáknak. Mit lehetne tenni? Nem lehet kihívni valaki, hogy szedje össze a macskákat? Nyáron a gyerek kint homokozik, beledörzsöli a szemébe, esetleg megvakul akkor mi van?
2013. febr. 24. 15:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Kutyát azt most nem engedhetjük meg magunknak.
2013. febr. 24. 15:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kölcsönkértük ismerősnek a cseppet se macskaszerető kutyáját....1 hónapig volt nálunk a kutya,azóta a macskák se mernek már jönni :) (mielőtt valaki arra gondol,nem tépett szét macskát)
2013. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kölcsön kutya tényleg viszonylag korrekt megoldás, vagy bármi macskát nem szerető kutya.
2013. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Tarts saját macskát és nem lesz tele a kerted macskaszarral!


"A szomszédnak hiába szólok, hogy zárja el a macskákat"


Ha egy icipicit ismernéd a macskákat, akkor ilyent nem kérnél, le se írnád!

2013. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem fogunk macskákat tartani, mert ki nem állhatom őket. Az engem meg nem érdekel, hogy nem tudja elzárni a macskákat oldja meg, mert esetleg majd ha lesz kutya, valami véletlen folytán át fog keveredni hozzá, és lerendezi a macskákat. Nem az én dolgom bezárni a macskákat!
2013. febr. 24. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Rókacsapdát kell kirakni nekik.
2013. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%
nekünk van macskánk és ha ecetet rakok valahova és megérzi egyből elkezd futni elöle próbáld ki hátha sikerül :)
2013. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%
"Cat & Dog Repellent" riasztókristály 450g 1080.-ft. Vizslabolt' Tuti nem mennek át a macskák és emberre vaszélytelen!
2016. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!